Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Všechny krásné letní vzpomínky v jedné CEWE FOTOKNIZE

Info ikona
CEWE fotokniha

Prožili jste krásné léto, na které nechcete zapomenout? Vzpomínky jsou přece to nejvzácnější, co nám zůstane potom, co jsme prožili něco krásného. Nejlepším pomocníkem pro uchování všech vzpomínek je CEWE FOTOKNIHA. Protože do jedné knihy můžete poskládat všechny letní zážitky z dovolené, abyste si je mohli kdykoliv připomenout. Sestavte si svůj vlastní příběh, který chcete sdílet se svými blízkými.

Promotion | 22. 08. 2022

Šikovný asistent, který vše udělá za vás

Zastavte se na webu cewe.cz, kde si stáhnete program CEWE fotosvět zdarma. V programu totiž najdete spoustu tematických šablon, které už jen čekají na vaše fotky. A co víc, součástí programu je asistent, a ten dokáže sestavit CEWE FOTOKNIHU za vás. Dáte mu instrukce a máte za pár minut hotovo. Návrh si pak jen doladíte, aby odpovídal vašim představám.

Info ikona
CEWE fotokniha jako vzpomínka

Ať už sestavíte knihu pomocí asistenta nebo jste se rozhodli pro vlastí tvorbu, vždy na začátku volíte formát knihy. Máme 9 různých formátů a u našich zákazníků zaručeně vede formát XL. A víte proč? Protože má praktické čtvercové rozměry 30 x 30 cm, a tak nemusíte řešit, zda máte více fotek focených na výšku nebo na šířku, každá fotka najde své místo ve vašem letním příběhu.

To nejlepší pro vaši osobní knihu

Chceme, aby i vaše fotokniha byla jedinečná. Přidejte na vazbu lesklé povrchové efekty. Mohou být přímo na vašich textech nebo jako součást designových prvků, které navrhli naši designéři. Mezi lesklými efekty najdete zlatý, stříbrný, moderní rose gold nebo průhledný parciální lak, který krásně zvýrazní barvy pod ním.

Vaše spokojenost s CEWE fotoprodukty je nejdůležitější, proto vám CEWE FOTOKNIHA garantuje nejvyšší možnou úroveň kvality a služeb. Pokud se i přesto stane, že v nějakém případě nebudete spokojení, můžete do 4 týdnů váš CEWE fotoprodukt vrátit a bude vám vyhotoven znovu, anebo vráceno 100 % zaplacené částky.

Info ikona
CEWE fotokniha může vypadat různě

Klimaticky neutrální

Klimaticky neutrální výroba znamená, že nevyhnutelné emise CO₂ jsou kompenzovány certifikovanými projekty na ochranu klimatu. Od roku 2016 proto CEWE podporuje projekt Kasigau Wildlife Corridor v Keni, který se zabývá ochranou lesů a obnovou lesních porostů.

Čím víc, tím líp

Byli jste na dovolené s kamarády, rodiči nebo s babičkou a dědou? Vytvořte jednu krásnou knihu a objednejte ji i pro své blízké. Vy na tom vyděláte, protože množstevní slevy jsou už od 2 kusů a my vám zaručíme, že každý bude mít ohromnou radost. Máme z mnoha zdrojů potvrzeno, že CEWE FOTOKNIHA je ten nejkrásnější vánoční dárek. Vytvořte knihu teď, dokud máte vše v živé paměti a už nemusíte běhat pro nákupních centrech a hledat nejlepší dárek. Tím je totiž osobní CEWE FOTOKNIHA.

Jak na CEWE FOTOKNIHU z dovolené? Inspirujte se na této podstránce.

Měření