Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Děti z Harryho Pottera už mají děti: Podívejte se na miminka představitelů Harryho, Rona nebo Giny

Jakoby to bylo včera, co jedenáctiletý chlapec žijící v přístěnku pod schody dostal dopis a zjistil, že je čaroděj. Od premiéry filmu Harry Potter a Kámen mudrců uplynulo přitom už téměř 23 let. A tak není divu, že děti, které se tímto velkofilmem a celou sérií proslavily, už mají svoje vlastní rodiny a některé z nich i malé čarodějky a čaroděje. Pojďme se na ně podívat.

Dítě Daniela Radcliffe – postava Harryho Pottera

Představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe se seznámil se svou partnerkou Erin Darke v roce 2013 při natáčení filmu Zbav se svých miláčků. Daniel se svěřil, že se těší, až bude jednou jejich dětem vyprávět, při jaké příležitosti se rodiče seznámili, jelikož šlo o natáčení velmi intimní scény. Tento moment se už neodkladně blíží, protože po deseti letech jejich vztahu se jim narodil první syn. Daniel si své soukromý vždy velmi chránil a není se čemu divit, když se stal celosvětově známým už jako malý chlapec (co zůstal naživu…). A tak není divu, že s Erin neprozradili ani přesné datum narození, ani jeho jméno. Jediné, co veřejnost ví, je, že na konci března 2023 tiskový mluvčí potvrdil, že pár čeká miminko a o měsíc později už byl Daniel viděn, jak tlačí kočárek s prvorozeným synem. O půl roku později se nechal slyšet, že si prvních šest měsíců otcovství neuvěřitelně užívá, i když podle jeho slov "mít děti je šílené".

Mohlo by se vám líbit

Bára Loukotová: „Harryho Pottera se vyplatí přečíst víckrát.“

S podcastem Neplecha ukončena, ve kterém stránku po stránce rozebírá knihy J. K. Rowlingové, začala na mateřské v době covidu. Dnes Báru Loukotovou povídání o Harrym živí a její hlas šíří magii knih mezi další generace.
marianne.cz

Dítě Rupert Grinta – postava Rona Weasleyho

Rupert a jeho dlouholetá přítelkyně Georgia Groom přivítali na svět svou první dceru v květnu roku 2020. Na Instagramu ji „ukázal“ v listopadu téhož roku, ovšem malou Wednesday bylo vidět jen jako spící miminko na tatínkově rameni. V lednu roku 2022 zveřejnil její fotografii, jak sedí zády k objektivu na filmové židličce a na hlavě má drobný rozkošný culíček. Přestože ji příliš světu neukazuje, v rozhovorech o ní básní: „Miluji být tátou. Je to prostě nejlepší věc,“ nechal se slyšet představitel Rona. V televizní show Rupert potvrdil, že jeho dcerka se jmenuje po slavné Wednesday Addamsové z Addamsova rodiny. „Je to dobré jméno – nezapomenutelné,“ připustil herec.

Dítě Bonnie Wright – postava Ginny Weasleyové

Představitelka Ginny, nejmladší z rodiny Weasleyů a láska Harryho Pottera, přivítala 19. září na svět syna Elio Ocean Wright Lococo, kterého podle svých slov na instagramu porodila doma. Otcem malého Oceánu je Bonnie manžel Andrew Lococo. O pár dní později zveřejnila pyšná máma fotku syna na sociálních sítích. „Zrození je ten nejdivočejší zážitek,“ napsala Bonnie o domácím porodu. Dále se vypsala z vděčnosti porodním asistentkám a svému manželovi a celé to nazvala „hormonální emocionální extra dlouhý popisek“. Narození syna jí vyneslo několik vtipných komentářů a gratulací od fanoušků Harryho Pottera: „Ach, další Weasly!“, nebo „100 bodů pro Nebelvír“.

Dítě Devona Murray – postava Seamus Finnigana

I vedlejší postavy z filmů Haryho Pottera a spolužáci hlavních postav se těší malými kouzelníčky a čarodějkami. Například představitel kamaráda z Nebelvíru Seamus Finnigana má se svou partnerkou Shannon syna Coopra, kterého na světě přivítali 2. ledna 2021. Devon byl ze svého syna tak nadšený, že si s nějakou cenzurou hlavu příliš nelámal a jeho první fotografii zveřejnil na sociálních sítích už z ultrazvuku, a to hned dvakrát. Takže zatímco jiní slavní i neslavní rodiče řeší, zda zveřejňovat obličej svého dítěte na sociálních sítích, hlavička malého Coopra obletěla svět už z bříška. „Tak dnes se mi splnily všechny sny a přání. Vždycky jsem si přál syna. Děkuju ti moc, Shannon, že si mě udělala nejšťastnějším mužem na planetě,“ napsal Devon v srpnu roku 2020 pod ultrazvukovou fotku na svém instagramu.

Děti Jessie Cave – postava Levandule Brownové

I představitelka Ronovy stíhačky, Levandule se může pochlubit již velmi rozšířenou rodinou. Šestatřicetiletá Jessie má čtyři děti Donnie, Margot, Abrahama a nejmladší chlapeček Becker se narodil v březnu roku 2022. Její poslední těhotenství nebylo snadné, protože ležela v 3. trimestru s Covidem v nemocnici.

Děti dětí z filmů o Harry Potterovi. Jak vypadají?
Zdroj článku

Související články

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červnovou Marianne se speciálem Cestování

5 důvodů, proč si přečíst červnovou Marianne se speciálem Cestování

Zábava
Dovolenkové čtení 2024: 5 tipů na knihy, které by vám letos neměly chybět v plážové tašce

Dovolenkové čtení 2024: 5 tipů na knihy, které by vám letos neměly chybět v plážové tašce

Zábava
Cestujte s dětmi po Evropě: V těchto 4 městech najdou vyžití malí i velcí

Cestujte s dětmi po Evropě: V těchto 4 městech najdou vyžití malí i velcí

Zábava
Květnový úplněk podle čísel a hvězd: Pozor na zbrklé jednání a následky, které mohou mrzet

Květnový úplněk podle čísel a hvězd: Pozor na zbrklé jednání a následky, které mohou mrzet