Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Aquaworld Resort Budapest – tisíce zážitků pod jednou střechou

Pokud někdo cestuje s dětmi, přesně ví, že pro úplnou regeneraci nestačí jen příjemné prostředí a teplá voda bazénů. Je důležité, aby se jejich miminko, neposedné batole či dospívající výrostek cítili dobře.

Redakce Marianne | 8. 09. 2015

Family wellness – na plný proud

Neprozradíme zdaleka vše o této největší kryté vodní říši, když řekneme, že Aquaworld je najednou pláž, lázně, spa i wellness. Komplex se rozprostírá na 86 000 m2, kde vás čeká spousta zábavy a zážitků, a to v několika patrech! Ubytování zajišťuje čtyřhvězdičkový hotel s exkluzivními pokoji a rodinnými apartmány.  Ale dorazit může i celá velká rodina s babičkou a dědečkem, protože máme k dispozici vícegenerační dvou- a třípokojové apartmány, kde se budou cítit dobře skutečně všichni. Naše služby můžete využít i ve špičkovém wellness a fitness centru či v zábavním parku. Samozřejmostí je pro nás i poskytnutí bezplatných wi-fi služeb. Zkrátka Aquaworld Resort Budapest Hotel a vodní říše je dokonalým místem oddechu pro celou rodinu. Je to skutečně pravý family wellness!

Dobrodružství i odpočinek
Součástí hotelu je i útulný prostor Oriental Spa, který pod obrovskou kupolí nabízí léčivou termální vodu, která bývá vždy skvělou skrýší pro dospělé.
V třípodlažním středisku se můžete dokonale uvolnit, čeká vás zde mimo jiné i parní lázeň, saunový svět, kosmetické procedury, masáže, solárium či kadeřnictví. Dokud se ratolesti baví ve vodní říši, rodiče si zatím mohou společně vyzkoušet léčivou kabinu, kde jim po voňavé koupeli k dokonalému relaxu dopomůže rozmazlující masáž.
Mladší věkovou kategorii místo odpočinku láká více dobrodružství a zábava. A také jim máme co nabídnout. Pod kupolí a kolem ruiny chrámu Ankor najdete vodní plochu, rozprostírající se na několika tisících metrech čtverečních s velkým množstvím bazénů. Vybírat můžete například z jedenácti tobogánů. Mezi adrenalinové zážitky patří sjezd klikatého tobogánu, zasmějete se při projíždění cibulového tobogánu, a pokud máte rádi napětí, můžete zajít na ufo či kamikadze tobogán.

Aquaworld37

Ti odvážnější využijí skokanský můstek, ale lze zde i surfovat nebo se potápět. Součástí hotelu je také dětský koutek Bongo Kids Club. Zatímco vy budete relaxovat a nasávat příjemnou atmosféru wellnessu, vaše děti od jednoho do dvanácti let se mohou bavit pod dohledem kvalifikovaných animátorů.
Ve vodní říši Aquaworld Resort Budapest je věčně léto.


Tento family wellness hotel si oblíbíte nejen jako místo odpočinku, relaxace a zábavy, ale i pro jeho výhodnou cenu.

Nyní můžete využít skvělou nabídku:

FAMILY WELLNESS

Cena 516 eur/2 osoby/3 noci, do 14 let ubytování ZDARMA + 1 vstupenka do zoo v Budapešti

Platné od 31. srpna 2015 do 20. prosince 2015

Více informací na: http://www.aquaworldresort.hu/cz.

aquaworld kopie 2

Související články