Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Seriálová nadílka, která vám zkrátí čekání na Ježíška

Chcete na chvilku vypnout a užít si předvánoční čas? Nebo jenom přemýšlíte o „kulise“, kterou si pustíte u pečení vánočního cukroví? Ať tak či onak, máme pro vás nadílku (ne)vánočních seriálů!

Zatímco v letních měsících nemáme na televizi ani pomyšlení, s příchodem listopadu začneme vehementně listovat televizním programem a hledáme seriály a filmy, které nám zkrátí dlouhé podzimní večery. Naše nadšení pro televizní pořady úměrně roste s blížícím se Štědrým dnem. Pokud už také netrpělivě čekáte na pohádky nebo tradiční vánoční filmy, máme pro vás dobrou zprávu. Aktuálně se můžete těšit z několika (staro)nových vánočních seriálů, které vám zpříjmení prosinec. 

Mohlo by se vám líbit

5 vánočních filmů, které vás dostanou do sváteční nálady

Filmy a pohádky k vánočním svátkům neodmyslitelně patří. My jsme vybrali pětici snímků, které se bezesporu už staly vánočními klasikami. A bez kterého filmu si Vánoce neumíte představit vy?
marianne.cz

Vánoce u našich

Sypeme si popel na hlavu a rovnou přiznáváme, že seriál Vánoce u našich není letošní novinkou. Přesto norský seriál, jehož druhá řada měla premiéru v loňském roce, nemůžeme opomenout. Hlavní hrdinka Johanne si vás získá na první dobrou a následně budete bez dutání sledovat její vánoční peripetie, které se týkají, překvapivě, lásky!

Seriál je navíc prošpikovaný skandinávskou vánoční atmosférou, krásnými kulisami zasněženého Osla a skvělým humorem, díky kterému zapomenete, že pro své blízké ještě nemáte ani jeden vánoční dárek. Pokud bychom tedy měli jmenovat jeden vánoční seriál, který musíte v letošním roce vidět, pak jsou to právě Vánoce u našich. 

Emily in Paris

Pro milovníky seriálu Emily in Paris máme malý vánoční dárek! Těsně před Štědrým dnem se totiž můžete těšit na premiéru druhé série, která vás opět přenese do kouzelné až takřka kýčovité Paříže. Très chic outfity, milostná dramata, sexy français, a především svébytná osobnost Emily zaručují, že i druhá řady seriály Emily in Paris bude stát za zhlédnutí. A pokud jste neviděli první sérii, pak to rychle napravte. Plánovaná premiéra pokračování je stanovena už na 22. prosince.

Vánoční flow

Pokud od vánočně laděných seriálů neočekáváte složité zápletky či duchaplná poselství, pak vás jistě neurazí ani francouzský seriál Vánoční flow. Celý děj se točí okolo zamilované dvojice, která je důkazem toho, že protiklady se přitahují. Jinak si nedokážeme vysvětlit, jak může fungovat vztah mezi houževnatou novinářkou a úspěšným rapperem. Ideální seriál pro všechny, kteří vyčkávají na druhou řadu Emily in Paris, neboť i Vánoční flow se odehrává v romantické Paříži.

Dash a Lily

Seznamte se s Dashem a Lily, dvěma mladými lidmi, kteří žijí v New Yorku. A protože se Dash ani Lily nebojí výzev, předávají si červený zápisník plný úkolů a vzkazů. Jakmile se navíc Lily dozví, že Dash nenávidí Vánoce, přitvrdí ve svých výzvách a pokusí se, aby Dash konečně objevil ducha Vánoc. Podaří se jí to?

A jak to bylo dál

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět! Už 9. prosince se s nimi potkáte na televizní obrazovce, a to díky desetidílnému seriálu s názvem A jak to bylo dál, který volně navazuje na seriál Sex ve městě. Pokud jste tedy patřili k fanouškům této série, a zároveň chcete vědět, jak se scénáristé popasovali s novou dobou, aktuálními trendy i faktem, že člověk nemládne, určitě si premiéru prvních dvou dílů nenechte ujít. Byť jenom pro zvědavost.

Jako kůl v plotě

A navrch přidáme i jednu filmovou lahůdku! Vzpomínáte si na film Vánoční rande, ve kterém si Emma Roberts hledala partnera jenom proto, aby svátky u rodičů nestrávila sama? Na obdobný příběh natrefíme také v novém filmu Jako kůl v plotě, ve kterém si „malou lež“ pro své rodiče připraví nezadaný Peter. A tak Peter poprosí svého nejlepšího kamaráda Nicka o malou laskavost, tedy o to, aby předstíral, že jsou partneři.

Související články

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Kvíz: Jak dobře znáte britskou královskou rodinu? Otestujte své znalosti o monarchii

Zábava
5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

5 důvodů, proč si přečíst červencovou Marianne

Zábava
Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Skrytá místa v Praze bez turistů: Víme, kam vyrazit na rande, za uměním i úchvatnými výhledy

Zábava
Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace

Cestovatelský kvíz: Zjistěte, jak dobře znáte světově známé destinace