Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

redakce píše Ježíškovi

Info ikona
Ježíškovi jsem nepsala skoro třicet let, takže jsem si to teď užila i s focením!

Každý den při práci vidíme věci, které mají jedno společné: krásný design. Přišel čas se s vámi podělit o naše vánoční přání! Třeba zjistíte, že něco z toho nutně potřebujete i vy nebo někdo z vašich blízkých. Postupně vám my všichni, co spolu sedíme v redakci, dáme během adventu své tajné tipy. Dnes to bude naše redaktorka a webeditorka Anička.

Anna Černotová | 23. 11. 2018

„Milý Ježíšku! Letos jsem se poprvé rozhodla, že si o své dárky řeknu, protože už nepotřebuju čtvrtou aromalampičku ani sadu čajů. Vždyť já čaje nikdy nepila! Tak pokud ti nepřijdou moje přání moc neskromná, tady je jejich seznam. Dávám to, společně se svými tipy pro rodinu a kamarády i na náš web Marianne Bydlení, protože si myslím, že by se něco z toho mohlo hodit i našim čtenářům, tak abys věděl, co teď ve světě lidí v roce 2018 frčí.

Ježíšku, prosím tě, nemysli si, že musím mít všechno z toho seznamu! Vyber, co uznáš za vhodné. Ze všeho nejvíc mi totiž jde o to, aby byla celá moje rodina šťastná a zdravá. Jo a taky chci světový mír, ten si napiš ještě před tu láhev na vodu. Děkuju!

Tvoje Anička.“

a tady je ten můj seznam vysněných dárků!