Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Minimalistický moderní byt pro čtyřčlennou rodinu

Info ikona
Čtyřpokojový moderní byt

V industriálních kulisách najdeme čtyřpokojový byt zařízený v minimalistickém skandinávském stylu. Šikovně řešené úložné prostory vzdušný interiér nijak nezatěžují.

Terezie Benoni | 27. 01. 2021

Minimalistický design, pečlivě vybrané materiály a šikovně řešené dispozice. Toto jsou hlavní vlastnosti tohoto čtyřpokojového bytu, ve kterém najdeme hlavní ložnici s vlastní koupelnou a šatnou, dva menší dětské pokoje, kuchyň s jídelnou a atypicky řešený obývací pokoj, který je skleněnou stěnou rozdělený na dvě části. V jedné je odpočinková část se sedačkou a televizí. V té druhé části, kterou osvětluje velkoformátové okno v industriálním stylu, je mediální místnost. Praktický dlouhý počítačový stůl zcela nahrazuje domácí pracovnu. Nechybí ani praktický policový systém, jehož výšku je možné variabilně upravit.

Galerie: Čtyřpokojový moderní byt
Mohlo by se vám líbit

Praktický design

Ačkoli jsou jednotlivé místnosti malé, je využitý každý jejich centimetr. Moderní kuchyně je v minimalistickém dekoru. Samotná linka je vcelku malá, bez horních skříněk. Na protilehlých stěnách jsou veliké úložné skříně se zabudovanými spotřebiči. V bílém dekoru působí zcela nenápadně. Ve středu místnosti na kuchyňský ostrůvek navazuje jídelní stůl, ke kterému se pohodlně posadí šest strávníků. Praktické úložné prostory najdeme také v ložnicích a uvítací hale. Nadčasový nábytek ve světlých tónech vyrobený na míru je pro byt, který nemá zbytečné metry navíc, ideálním řešením.
 

Mohlo by se vám líbit