Přejít k hlavnímu obsahu
Byt

Minimalistický moderní byt pro čtyřčlennou rodinu

Info ikona
Čtyřpokojový moderní byt

V industriálních kulisách najdeme čtyřpokojový byt zařízený v minimalistickém skandinávském stylu. Šikovně řešené úložné prostory vzdušný interiér nijak nezatěžují.

Terezie Benoni | 27. 01. 2021

Minimalistický design, pečlivě vybrané materiály a šikovně řešené dispozice. Toto jsou hlavní vlastnosti tohoto čtyřpokojového bytu, ve kterém najdeme hlavní ložnici s vlastní koupelnou a šatnou, dva menší dětské pokoje, kuchyň s jídelnou a atypicky řešený obývací pokoj, který je skleněnou stěnou rozdělený na dvě části. V jedné je odpočinková část se sedačkou a televizí. V té druhé části, kterou osvětluje velkoformátové okno v industriálním stylu, je mediální místnost. Praktický dlouhý počítačový stůl zcela nahrazuje domácí pracovnu. Nechybí ani praktický policový systém, jehož výšku je možné variabilně upravit.

Praktický design

Ačkoli jsou jednotlivé místnosti malé, je využitý každý jejich centimetr. Moderní kuchyně je v minimalistickém dekoru. Samotná linka je vcelku malá, bez horních skříněk. Na protilehlých stěnách jsou veliké úložné skříně se zabudovanými spotřebiči. V bílém dekoru působí zcela nenápadně. Ve středu místnosti na kuchyňský ostrůvek navazuje jídelní stůl, ke kterému se pohodlně posadí šest strávníků. Praktické úložné prostory najdeme také v ložnicích a uvítací hale. Nadčasový nábytek ve světlých tónech vyrobený na míru je pro byt, který nemá zbytečné metry navíc, ideálním řešením.