Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Ve starém panelovém domě spojili dva byty nad sebou

Info ikona
Luxus v panelovém domě

Zcela atypický byt se podařil vytvořit v panelovém domě na klasickém sídlišti. Spojením dvou malých bytových jednotek vznikl zajímavě řešený interiér, který nabízí luxusní bydlení.

Terezie Benoni | 13. 04. 2023

Nejedná se o klasický panelák. Tento byl postavený jako jeden z prvních na jednom ze sídlišť Stockholmu a jeho architekt mu dopřál veliká tabulová okna a vysoké stropy. Díky propojení s bytem, který se nacházel o patro níž, vznikl zajímavě členitý prostor, který svou kvalitou a dostatkem úložných prostor může hravě konkurovat rodinnému domu. Mezi jeho bonusy patří také prostorný balkón a praktická šatna.

Galerie: Luxus v panelovém domě
Mohlo by se vám líbit

Nechybí hala, ani pohodlný obývací pokoj

Hned za vchodovými dveřmi je příjemná hala se třemi šatními skříněmi a navazuje na ni prostorná šatna. Srdcem devadesátimetrového bytu je obývací pokoj, který je díky tabulovému oknu o rozloze 12 m² po celý den zalitý světlem. Na podlaze jsou krásné parkety ve tvaru rybích kostí a stěny jsou natřeny bílou barvou. Kromě sedací soupravy je zde také jídelní stůl pro návštěvy a slavnostnější příležitosti. Když sejdete po schodech dolů, otevře se před vámi pohled do luxusní moderní kuchyně. Skříňky jsou až po strop, takže nabízí spoustu úložného prostoru. Také zde je jídelní kout. Spodní byt byl využitý pro soukromé ložnice.  Ta hlavní je v tmavě zeleném dekoru. Dětský pokoj je zařízený v minimalistickém skandinávském stylu a díky palandě zde mají děti dostatek prostoru na hraní.
 

Zdroj: nestorfastighetsmakleri.se, @nestorfastighethetsmakleri

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku