Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

Maringotka může nabídnout luxus za nízké náklady

Info ikona
Maringotka může nabídnout luxus za nízké náklady

Mobilní domky jsou absolutním hitem. Rychlá stavba i nízké náklady inspirují k novým a novým designům. Klasická dřevěná maringotka stojící v anglickém Cornwallu nabízí nečekaný luxus.

Terezie Benoni | 20. 05. 2023

Na severním pobřeží Cornwallu můžete navštívit maringotku, která zvenčí vypadá spíš jako luxusní chatka. Ke klasické maringotce totiž byla přistavěna prostorná zastřešená terasa, která i za deštivých dnů poskytuje příjemné posezení. S vybraným francouzským textilem a precizním na míru vyrobeným truhlářským vybavením je tato maringotka důkazem, že i na pár metrech se dá pohodlně žít.
 

Galerie: Luxusní maringotka
Mohlo by se vám líbit

Na skok na švédském venkově

Klasické švédské domky nejsou kouzelné jen zvenčí, ale uvnitř často ukrývají interiér, který se téměř nezměnil dlouhá staletí. Nechybí ale šikovně zakomponované moderní vychytávky. Do jednoho takového domku nás pozvala Helena Dahl.
mariannebydleni.cz

Rustikální a romantický interiér

Jestli se bojíte, že život v maringotce může zavánět nějakým provizoriem, tato malá dřevostavba na kolečkách vás rychle z omylu vyvede. Z ložnice s manželskou postelí ve velikosti King vejdete francouzskými dveřmi na terasu s úžasným výhledem do okolní krajiny. Koupelna má nejen sprchu na dešťovou vodu, ale také pohodlnou volně stojící vanu. Na míru vyrobená kuchyňská linka je v tradičním anglickém dekoru typickém pro zdejší rustikální styl bydlení. Nechybí v ní moderní spotřebiče. Interiér je vyladěný do posledního detailu. Na oknech nechybí stahovací záclonky, najdete tu množství knih i dekorací z vintage obchodů, které vám připomínají, že se nacházíte na anglickém venkově.

Mohlo by se vám líbit

Bydlení pro mladý pár na třiceti metrech čtverečních

Mladý pár potřeboval zrekonstruovat malou garsonku tak, aby měli dostatek úložného prostoru a jednotlivé zóny bytu se dali propojit i oddělit.
mariannebydleni.cz
Zdroj článku