Přejít k hlavnímu obsahu
Ke stažení

Stáhněte si naše designové samolepky

Info ikona
Stáhněte si naše designové samolepky

Vybrali jsme pro vás motivy, které si můžete vytisknout na papír nebo na samolepkový arch – to zvládnou v každém copy centru. A co s nimi dál? Využijte je do diářů, alb nebo na dárky jako vizitky.

Terezie Benoni | 1. 11. 2021

V době, kdy ještě padá listí ze stromů, jsme si s redakcí udělali předvánoční atmosféru. Doma u fotografky Zuzany Veselé, jsme se pustili do adventního dekoru, jehož součástí se staly i naše autorské návrhy samolepek, které si můžete stáhnout a použít je třeba tak jako my (viz hlavní fotografie). Tvořivé odpoledne se protáhlo až do večerních hodin a stihli jsme probrat spoustu věcí. Třeba co letos nakoupíme za dárky, a co pro vás vyrobíme zase příště. Nápadů je spoustu a nás tahle tvořivá odpoledne baví čím dál víc.

„Každý rok přemýšlím, jak dárky zabalit jinak, netradičně. Proto mě potěšilo, když jsme v redakci vymysleli samolepky, které nahradí provázky a pentle. Spolu s art directorkou Luckou jsme daly dohromady motivy a mně se strašně líbí, jak je zpracovala. Vy jimi můžete ozdobit své dárky taky. Stačí si je stáhnout nechat je vytisknout na samolepicí papír a vystřihnout.“

Karolína Hůlová, šéfredaktorka Marianne Bydlení