Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Ke stažení

Stáhněte si naše designové samolepky

Info ikona
Stáhněte si naše designové samolepky

Vybrali jsme pro vás motivy, které si můžete vytisknout na papír nebo na samolepkový arch – to zvládnou v každém copy centru. A co s nimi dál? Využijte je do diářů, alb nebo na dárky jako vizitky.

Terezie Benoni | 1. 11. 2021

V době, kdy ještě padá listí ze stromů, jsme si s redakcí udělali předvánoční atmosféru. Doma u fotografky Zuzany Veselé, jsme se pustili do adventního dekoru, jehož součástí se staly i naše autorské návrhy samolepek, které si můžete stáhnout a použít je třeba tak jako my (viz hlavní fotografie). Tvořivé odpoledne se protáhlo až do večerních hodin a stihli jsme probrat spoustu věcí. Třeba co letos nakoupíme za dárky, a co pro vás vyrobíme zase příště. Nápadů je spoustu a nás tahle tvořivá odpoledne baví čím dál víc.

„Každý rok přemýšlím, jak dárky zabalit jinak, netradičně. Proto mě potěšilo, když jsme v redakci vymysleli samolepky, které nahradí provázky a pentle. Spolu s art directorkou Luckou jsme daly dohromady motivy a mně se strašně líbí, jak je zpracovala. Vy jimi můžete ozdobit své dárky taky. Stačí si je stáhnout nechat je vytisknout na samolepicí papír a vystřihnout.“

Karolína Hůlová, šéfredaktorka Marianne Bydlení

Galerie: Jak jsme vyráběli vánoční samolepky