Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Aby bylo doma příjemně a čisto… bez velké námahy!

Info ikona
Bissel vysavač crosswave x7 pet

Potrpíte si na čistou domácnost, ale raději než úklidu byste se rádi věnovali zábavnějším činnostem? Značka Bissell představuje novinky, které vám pořádek a čistotu vašeho domova pomůžou snadno udržet (i s mazlíčky za zády).

Promotion | 24. 03. 2022

Každá druhá domácnost v Čechách měla už před lety alespoň jednoho domácího mazlíčka. Avšak pandemie náš životní styl úplně převrátila a spousta z nás si pod vlivem práce z domova nebo karanténních časů zvířátko (buď první, nebo další v pořadí) pořídila — a kromě radosti tak přibyly i nové starosti. Jen podle spotřebitelských průzkumů společnosti Bissell považuje 79 % majitelů domácích mazlíčků úklid zvířecích chlupů za nejčastější domácí úklidovou činnost, kterou provádí až několikrát týdně. Určitě to sami znáte. Chuchvalce po podlaze, vysypané stelivo z kočičí toalety, nechtěná loužička či cáry papírů, které v zápalu hry váš mazlíček roztahal po celém bytě. Takové „nehody“ je třeba okamžitě odklidit — a často bohužel na úkor času, který byste mohli trávit plnohodnotněji. „Náš komplexní sortiment pro úklid po domácích zvířatech je navržen tak, aby řešil problémy, kterým spotřebitelé dennodenně čelí. Do multifunkčních spotřebičů, které usnadňují každodenní úklid a šetří čas rodinám s domácími mazlíčky a nebo dětmi, případně i bez nich, jsme vložili 145 let zkušeností s úklidem v domácnosti. S víceúčelovým přístrojem CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro představujeme inovaci a hnací sílu úspěchu v kategorii mokrého úklidu,“ vysvětluje Sebastian Asensio de Vries, viceprezident a generální manažer značky Bissell. Ta nyní představuje pomocníka nejvyšší generace — všestranný a lehký multifunkční tyčový vysavač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro, který je ideální k čištění suchých i mokrých podlah.

Info ikona
Bissel tyčový vysavač

Bezdrátová svoboda s důrazem na výkon

Revoluční tyčový vysavač CrossWave X7 Cordless Plus Pet Pro přináší revoluci v oblasti úklidu — nejenže jej můžete používat až 30 minut bez zapojení do elektřiny, ale hlavně získáte jistotu důkladného úklid 3 v 1. CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro totiž vysává, vytírá a pomáhá vysoušet podlahy najednou (a mezi tím zvládne i rychlé vysávání). Navíc režim TURBO PET umožňuje vyšší výkon úklidu na mokro, zejména v případě nepořádku a každodenních zaschlých skvrn — ať už na dlaždicích, dřevěných podlahách, laminátu nebo PVC. Na rozdíl od úklidu s mopem a kbelíkem udržuje technologie dvou nádrží Bissell čistou a špinavou vodu odděleně. To znamená, že s bezdrátovým vysavačem CrossWave X7 Cordless Plus Pet Pro čistíte podlahy vždy čerstvou vodou. LED osvětlení si posvítí na zvířecí chlupy, špínu a nečistoty při čištění podél podlahových lišt a v rozích místností. Jakmile je práce hotová, automatická samočisticí stanice vyčistí kartáčový válec a propláchne vnitřek stroje tak, abyste mezi domácími pracemi nemuseli provádět ještě ruční čištění přístroje. Tip: Aby byl váš úklid efektivní a zároveň šetrný s nejvyššími ohledy na všechny členy domácnosti, CrossWave X7 Plus Pet Pro pracuje s čisticím roztokem Natural Multi-Surface Pet, který eliminuje zápach bez obsahu těžkých kovů, fosfátů nebo barviv.

Info ikona
Bissell

Život beze skvrn

Každá domácnost, kterou obývají nejen roztomilí chlupáči, ale třeba i děti, čelí nejrůznějším nehodám. Ať už řešíte zaschlé skvrny na podlaze, koberci, pohovce nebo v interiéru automobilů, vyplatí se mít za takových okolností po ruce experta na čištění skvrn.Tím je i BissellSpotClean, s nímž díky vysokému výkonu a dlouhé hadici dosáhnete profesionální úrovně čistoty i na těžko dostupných místech. Velkým benefitem je i velká nádoba na vodu, jež zajistí kvalitní mokrý úklid po celou dobu uklízení. SpotClean je přitom lehký a kompaktní, takže je snadné přístroj kamkoliv přenést. Výrobce ho nabízí ve třech variantách: Bissell SpotClean ProHeat se standardním kartáčem, Bissell SpotClean PRO s velkým kartáčem a Bissell SpotClean Pet PRO uzpůsobený pro úklid po domácích mazlíčcích.

Více o produktech z portfolia značky můžete zjistit na Bissell.cz.

Info ikona
Bissell čistič skvrn