Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Poradna

Vyzrajte na účty za energie! Třeba s měsícem elektřiny a plynu zdarma

Vyzrajte na účty za energie! Třeba s měsícem elektřiny a plynu zdarma

Slyšíme to ze všech stran: ceny elektřiny na velkoobchodním trhu stoupají. Proto řada lidí hledá výhodnějšího dodavatele energií, se kterým mohou ušetřit. Například s Bohemia Energy nyní můžete získat měsíc energie zdarma a navíc bez nutnosti fixace.

Promotion | 26. 09. 2019

Spousta lidí se změny dodavatele energií stále obává. Vyznat se v mnoha typech nabídek, ve výjimkách a v několika druzích tarifů, to je totiž náročné i pro člověka, který se v této problematice orientuje. Naštěstí někteří dodavatelé přicházejí s nabídkami, které jsou jednoduché, přehledné a především s nimi významně ušetříte. 

Tahle televizní reklama se opravdu povedla. Stejně jako nová akce Bohemia Energy!

Tahle televizní reklama se opravdu povedla. Stejně jako nová akce Bohemia Energy!

Garance měsíce zdarma

S akcí Garance měsíce zdarma získají zákazníci Bohemia Energy měsíc energie zdarma, který odpovídá 1/12 neregulované části ceny z roční spotřeby elektřiny a plynu zákazníka. Tedy z té části ceny energií, kterou může dodavatel ovlivnit. 

„Garance měsíce zdarma znamená, že v celkovém ročním vyúčtování zákazníkům odečteme 1/12 z celkové ceny za neregulované platby, tedy vlastně jeden měsíc silové elektřiny, včetně pevné ceny za měsíc,“ vysvětluje Libor Holub, obchodní ředitel Bohemia Energy. Stejné je to i v případě plynu, kdy zákazníci získají zdarma jednu dvanáctinu, tedy jeden měsíc z ceny za odebraný zemní plyn a rovněž 1/12 z poplatku za stálý měsíční plat. „Oproti cenám dominantního dodavatele tak zaručujeme významnou a jasně definovanou úsporu. Smlouvu si lze navíc vybrat na dobu určitou i neurčitou podle toho, co komu nejvíce vyhovuje,“ dodává Libor Holub.

Vyzrajte na účty za energie! Třeba s měsícem elektřiny a plynu zdarma

Vaše úspory dosáhnou řádově tisíců korun. 

Nic na vás nehrajeme

Ceny dominantního dodavatele však není třeba hlídat. S produktovou řadou KLASIK sleduje Bohemia Energy vše za vás. Měsíc energie zdarma tak garantuje i v případě, že dominantní dodavatel ceny sníží. Konkrétní výše úspory závisí na více faktorech, zejména jak elektřinu či plyn domácnost používá, kolik spotřebuje a také, v jaké lokalitě se nachází. Úspory však mohou dosahovat řádově tisíců korun

Podívejte se na našich sedm tipů, jak poznat dobrého dodavatele energií.

Podívejte se na našich sedm tipů, jak poznat dobrého dodavatele energií.

Přechod bez obav a bez starostí

Pokud i vás Garance měsíce zdarma zaujala, není nic jednoduššího než kontaktovat Bohemia Energy. Samotná změna dodavatele pak není nijak složitý proces. „Pokud nám udělíte plnou moc, nikam chodit nemusíte, v Bohemia Energy vše vyřídíme za vás. Nemusíte se ani obávat, že budete muset měnit elektroměr či plynoměr, nebo že zůstanete nějakou dobu bez elektřiny či plynu,“ doplňuje Libor Holub. Výsledkem pak je to, že vám světlo svítí a plyn hoří dál úplně stejně, jen levněji.