Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Týdenní horoskop od 6. do 12. února: Berany si najde láska, Ryby musí začít šetřit

Zajímá vás, co hvězdy připravily na následující dny pro vaše znamení zvěrokruhu? Tento týden nebude tak klidný jako ten uplynulý, alespoň ne pro všechny. Nahlédněte s námi to našeho horoskopu, ať víte, na co se připravit.

Zuzana Heralová | 6. 02. 2023

Beran

Můžete se těšit na příliv pozitivní energie, která se vám bude hodit pro zvládání nových pracovních úkolů. Snažte se využít tuto příležitost k růstu. Pokud se vám to povede, můžete si do budoucna polepšit nejen finančně, ale získáte i ocenění a respekt kolegů. Dařit se vám bude i v osobním životě. Nezadané Berany si brzy najde opravdová láska.

Býk

Zdá se vám, že maraton povinností nekončí, ale ruku na srdce nepřiděláváte si práci a starosti tak trochu sami? Nemusíte být úplně u všeho, co se doma i v práci děje. S přehledem můžete nechat něco i na ostatních. Energii si šetřete pro sebe, protože do jara je ještě daleko a mohly by vám brzy dojít síly. Pokud jde o zdraví, udělejte si rekapitulaci příjmu vitaminů a minerálů.

Blíženci

Váš nezdolný optimismus a dobrá nálada vás bude provázet i v následujícím týdnu. Buďte ale obezřetní na své osobní věci, zejména telefon a počítač. Máte pod kontrolou všechna hesla a přístupy? Čekat můžete i dobrou zprávu od někoho z rodiny, na kom vám opravdu záleží. Podaří se mu vyřešit nějakou nepříjemnost a vám se také díky tomu uleví.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na únor: Blížence čekají partnerské neshody, Vodnáři zažijí romantiku

Co pro vás přichystaly hvězdy na celý nadcházející měsíc?
marianne.cz

Rak

Máte skvělé nápady a jedete na kreativní vlně. Tak se nebojte své myšlenky uvést do praxe. Pokud nevíte, jak na to, řekněte si o pomoc. Svoje rozpoložení přeneste i do volného času. Nebojte se vyzkoušet něco nového, na co jste si nikdy netroufli. Využijte toho, že máte pozitivní energii a vítr v zádech. Vesmír vám bude nápomocný, protože může jít o něco, co bude důležité pro vaši budoucnost.

Lev

Právě teď je skvělá konstelace pro koupi letenky. O tom, že si vezmete pár dní volna a vyrazíte za dobrodružstvím, už dlouho sníte. Dovolte si to, protože nebudete litovat. Na cestě můžete potkat zajímavou příležitost, která vám změní život pozitivním směrem. Mohli byste zúročit svoji znalost jazyků a výšit tak své příjmy.

Panna

Začátkem týdne se držte raději zpátky a šetřete energií. Pečujte o své tělo, dopřejte si koupel, masáž nebo saunu, hodně pijte a jezte hlavně vitaminy C a E, které podpoří vaši imunitu. Jinak se z bludného kruhu nachlazení a chřipek nevymotáte. V práci vám nic neuteče, pokud přiznáte barvu a nebudete si hrát na hrdiny. Vaši nadřízení pochopí, že potřebujete načerpat síly.

Mohlo by se vám líbit

Tajemný africký horoskop: Jste Baobab, nebo Soudce? Odhalte svůj šťastný den i to, co jste o sobě nevěděli

Africká astrologie je jedna z nejprimitivnějších forem astrologie a je založena na principu geomantie. Zároveň je však považována za jednu z nejpřesnějších forem astrologických průvodců. Přečtěte si, jaké jste africké znamení zvěrokruhu podle data narození, co vás charakterizuje, ale také třeba jaký je váš šťastný den a váš nejlepší smysl.
marianne.cz

Váhy

Smysl pro harmonii vám v následujících dnech hodně usnadní život. Události budou plynout lehce a pokud se objeví nějaká negativní událost, s přehledem ji vyřešíte. Pokud si uvědomíte, že svoji realitu si můžete tvořit sami, povede se vám dobře i nadále. Obavy z budoucnosti tedy nechte stranou a důvěřujte tomu, že vás Vesmír vede správnou cestou.

Štír

Ve vašem okolí je někdo, komu už delší dobu ležíte v žaludku a bude se snažit vás poškodit. Neberte si osobně nic, co vám kdo řekne nebo co se k vám donese. Pamatujte, že je lepší zůstat nad věcí a zachovat si důstojnost. Klevety vám nestojí za to, abyste se ponižovali. Věnujte se teď raději tomu, co vás baví a co vám dělá radost. To zažene i ty největší chmury.

Střelec

Tento týden přinese možnost vyrazit do společnosti. Ples nebo zábava budou ideální příležitostí užít si krásné šaty, líčení a účes. Strávíte nezapomenutelné chvíle s partnerem a podaří se vám po delší době najít společnou řeč. Vyjasníte si věci, které mezi vámi vytvářely dusno. Na vlně lásky a porozumění pak pojedete i v dalším období, užívejte si to.

Mohlo by se vám líbit

Jak se pozná nadprůměrná inteligence: Opravdu nadaní lidé mají nejen vysoké IQ

Jak se poznají vysoce inteligentní lidé? Opravdu nadaní lidé mají nejen vysoké IQ. Jsou i další vlastnosti, které poukazují na to, že patříte mezi ně. Řadí se sem tři až pět procent světové populace. Zjistěte, které to jsou, náležíte mezi nadané lidi?
marianne.cz

Kozoroh

Láska sice hory přenáší, ale nemůžete po partnerovi chtít, aby chápal každý váš rozmar. Než se pustíte do plánování, ujasněte si, co vlastně chcete. Zvelebit domov, koupit nový nábytek a vymalovat, koupit zahradu a vybudovat skleník, nebo jet na drahou zahraniční dovolenou? Všechno mít nemůžete, proto si ujasněte, co jsou vaše priority.

Vodnář

Vaše volnomyšlenkářská povaha vám v těchto dnech trochu zkomplikuje život. Zejména máte-li partnera, který má smysl pro pořádek a detail. Uklízení a třídění věcí v domácnosti je pro vás sice přízemní záležitostí, ale na druhou stranu je to potřeba. Jaro by pro vás mohlo být novým začátkem. A k tomu potřebujete ze života odstranit to, co už nefunguje. A to jak v materiální, tak i duchovní rovině.  

Ryby

Pokud se chystáte na jednání s úřady, je právě teď ta správná doba. Vše by mohlo proběhnout rychle a bez problémů. Hladce by vám mohlo jít i hledání nové práce. Dost možná vás osloví někdo s nabídkou přivýdělku, což by se vám mohlo ve vaší současné finanční situaci hodit. Pro všechny případy si ale začněte dávat stranou více peněz, ať máte do budoucna případně kam sáhnout.   

 

Zdroj článku

Související články

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Kvíz: Jak dobře znáte české filmy s letní atmosférou? Otestujte se a nalaďte se na prázdniny

Cestování
Užijte si aktivní odpočinek na biofarmě. Sběr bylinek vás pohladí po duši

Užijte si aktivní odpočinek na biofarmě. Sběr bylinek vás pohladí po duši

Dobrý nápad
Recept na snadný třešňový džem: Bude vám připomínat léto po celý rok

Recept na snadný třešňový džem: Bude vám připomínat léto po celý rok

Krása
Propadněte kouzlu tichého luxusu i v barvách na vlasy: Tento odstín, který sluší všem tónům pleti, z vás udělá bohyni

Propadněte kouzlu tichého luxusu i v barvách na vlasy: Tento odstín, který sluší všem tónům pleti, z vás udělá bohyni