Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Nejlepší dárek pro něj? Dokonalé oholení i ve vesmíru

Nejnovější technologie v holení – hladká tvář jedním tahem kdekoli, dokonce i ve stavu beztíže!

redakce8739 | 25. 11. 2014

Propagace značky Philips. Redakce neručí za obsah článku.

Po čem muži opravdu touží? Po spokojeném životě, bezedném účtu, skvělé kariéře? Často jsou jejich přání daleko skromnější. Někdy stačí dokonalé oholení bez podráždění pleti, které může vyvést z míry i toho největšího drsňáka. Upravená tvář dodává mužům sebevědomí a péče o ni patří k jejich každodenní hygieně. V otázce perfektního oholení jednoduše nechtějí dělat kompromisy. Na trhu existuje mnoho holicích strojků. Jen jeden se však postavil před tu největší výzvu – vytvořit holicí strojek za použití nejvyspělejší technologie a otestovat ho ve vesmíru. Ve stavu beztíže.

obr_1_400x340

Muži milují nejnovější technologie a často se obklopují vlastními elektronickými hračkami, ať už se jedná o koně pod kapotou, nejnovější telefon nabitý aplikacemi nebo kvalitní stereosystém. Nový holicí strojek Philips series 9000 je ukázkou inovativního myšlení holandských vývojářů a ve vybavení pravého muže nemůže chybět. Je nabitý funkcemi a díky intuitivnímu ovládání je jeho každodenní používání o mnoho jednodušší. Co ho ale činí opravdu výjimečným? Holicí stojek Philips series 9000 využívá jedinečnou technologii rozpoznání kontur obličeje. Tři holicí hlavice se nezávisle na sobě naklánějí v osmi různých směrech a kopírují i tu nejnepatrnější křivku tváře. Břity typu V-Track navíc zajišťují snadné zachycení delších a ležících vousů, a to i v hůře dostupných partiích, jako například v oblasti krku, kde mohou vousy růst různými směry. Díky tomu je holicí strojek series 9000 schopen oholit o 20 % více vousů než dřívější modely. Snad žádný jiný elektrický holicí strojek neoholí mužskou tvář hladčeji. Snadná je i jeho údržba – pouhým stiskem tlačítka se holicí strojek sám vyčistí, vysuší, nabije a promaže tak, aby pokaždé fungoval jako nový. A to všechno díky jedinečnému systému SmartClean.

obr_3_400x340

Jak ale dosáhnout při vývoji nejpokročilejšího holicího strojku na světě těch nejlepších výsledků? Dát ho otestovat astronautům! Firma Philips stojí už desítky let u vývoje leteckých a kosmických technologií, což přináší mnohé výhody. V roce 1969 u příležitosti přistání na Měsíci připravili inženýři Philips prototyp holicího strojku nazvaný Moonshaver určený pro kosmonauty NASA. Jeho součástí bylo i vestavěné odsávání, které mělo za úkol zabránit poletování oholených vousů uvnitř kosmické lodi. Nyní se Philips k této tradici vrací. Díky již dvouletému partnerství firmy se společností XCOR Space Expeditions, která je průkopníkem komerčních letů do vesmíru, mohl být nový holicí strojek Philips series 9000 testován v extrémních podmínkách kosmického simulátoru. Víte snad o větší výzvě, než je dokonale hladké oholení ve vesmíru? Zapomeňte na chytrý telefon, nadělte svému šampionovi holicí strojek budoucnosti.

Myslíte si, že se váš muž umí postavit i té největší výzvě? Obdarujte ho holicím strojkem Philips series 9000 a vyhrajte pro něj let do vesmíru! Zjistěte víc na www.philips.cz/letdovesmiru.

obr_2_630x360

Související články