Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Barevné drahokamy, které mají magickou moc: Získejte je jen pro sebe!

Info ikona
ALOVe

Objevte kouzlo barevných drahokamů a vybarvěte svůj den šperkem, který se zrodil z přírody. Kousky z kolekce Bonbons patří k těm nejvýraznějším a nejbarevnějším šperkům české klenotnické společnosti ALOve. Chcete o nich zjistit víc a ještě klenot opatřený drahým kamenem vyhrát? Vzácnou příležitost máte v tomto článku (a soutěžním formuláři, který najdete níže).

Promotion | 17. 10. 2022

Drahé kameny vznikaly miliony let a nejsou jen nádherným dílem přírody, ale mohou pozitivně ovlivnit naše tělo, mysl i duši, dokonce mít až léčivé účinky.

Ametyst je kamenem očisty a přináší harmonii, citrín dodává odvahu, růženín je kámen lásky a smaragd podporuje rodinnou pohodu. Jejich nošení má mnohem větší efekt než jen obdivné pohledy lidí. Kameny můžete vybírat nejen podle účinků, ale také podle znamení zvěrokruhu nebo jednoduše podle preference barvy. Barvy samy o sobě přinášejí radost do života, proto je na čase doplnit svou šperkovnici barevnými drahokamy, které se dají snadno kombinovat s ostatními šperky.

Krása ametystu

Ametyst je zbarven do odstínů fialové, například světlejší Brazil nebo tmavší African. Ve zvěrokruhu je nejčastěji přiřazován rybám, střelci a Panně. Má ochrannou sílu a zahání stres, strach a zlobu. Do života vnáší optimismus, posiluje lásku a věrnost.  

Info ikona
Prsten s ametystem

Ochranitelský i dechberoucí růženín

Růženín má růžovou barvu a skvěle ladí jak sbílým, tak i srůžovým a žlutým zlatem. Ztělesňuje nesobeckou a andělskou lásku, otevírá srdce a smysly všemu krásnému. Vhodný je pro nositele narozené ve znamení Býka, dodá jim velkorysost a ochranu, naopak Váhy růženín zklidní a vtiskne radost do života. 

Info ikona
Náušnice s růženínem

Kolekce plná zlata a drahokamů

Unikátní kombinace přírodních drahokamů s 14k bílým, růžovým nebo žlutým zlatem vás okouzlí na první pohled. V kolekci naleznete náušnice na denní nošení, prsteny všech tvarů a barev, ale také přívěsky s drahokamy doplněné diamanty. Ochraňte svou auru mocnými kameny nebo pozdvihněte váš outfit zářivým barevným šperkem. 

O značce ALOve

ALOve je sesterskou značkou ALO diamonds, která nabízí moderní, trendy aneotřelé šperky pro sebevědomé ženy adívky. Každý kousek je navržený a ručně vyrobený šperkaři, kteří jsou mistry voboru. Originální zpracování a dokonalý brus diamantů a drahých kamenů dělají zkaždého šperku jedinečný kousek.

Zatoužila jste po šperku s magickým drahokamem, který vás bude nejen zdobit, ale také ochraňovat? Vyhrajte ho!

Značka ALOve si připravila pro čtenářky Marianne.cz soutěž o náhrdelník s brilianty a ušlechtilým topazem. Co máte udělat pro to, abyste ho získala? Stačí vyplnit náš formulář (níže pod fotkou), ve kterém odpovíte na následující otázku: Kolik kolekcí šperků má česká klenotnická společnost ALOve? Nápovědu hledejte na stránkách ALOve.cz. Přejeme hodně štěstí, nejen v této soutěži!

Info ikona
Náhrdelník do soutěže
Měření
Chcete se ještě víc pokochat krásou šperků s drahými kameny? Nahlédněte do galerie.