Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Naomi Campbell jako stylová průvodkyně světem Brasserie Hennes, ve kterém můžete vyhrát báječné nákupy!

Info ikona
Naomi Campbell H&M

Brasserie Hennes je fiktivní módní destinace, která perfektně vystihuje atmosféru pařížských kaváren. Je vám název povědomý? Není divu, jedná se totiž o pokračování letního Hôtel Hennes, kde platí heslo: Móda je tu pro každého a stát se může cokoliv. Řeč je o podzimní kampani H&M, jíž vás provede topmodelka Naomi Campbell — a v které můžete být za hvězdu i vy!

Promotion | 8. 09. 2022

Naomi Campbell zde vystupuje jako expertka přes pařížský styl. A k ní se spontánně připojí zvídavá turistka, modelka Jill Kortleve. Obě pak s kávou v ruce sledují, jak se jejich kolegyně, tvůrčí dvojice Young Emperors, modelka Jordan Barrett, modelka Paloma Elsesser nebo dvojčata Molly a Reese Blutstein, procházejí dlážděnými ulicemi v outfitech z nejnovější kolekce H&M.

To je děj filmu, jenž režíroval Bardia Zeinali a který si můžete pustit níže.

Novou podzimní kolekcí H&M Brasserie Hennes se oslavuje nejen Paříž, ale především otevřený přístup k módě!

Info ikona
Podzimní kampaň H&M

„Natáčení videa pro kampaň nové Fall Fashion kolekce H&M jsem s nesmírně užila. Už jen proto, že je inspirovaná městem, které je mi tak blízké. Navíc kousky z této kolekce jsou tak skvělé, moderní a nositelné,“ říká jedním dechem Naomi Campbell, které jsme v souvislosti s natáčením tohoto videa pro H&M položili několik následujících otázek:

Na co se vždy nejvíce těšíte, když přijedete do Paříže?
„Navštěvuji tohle kouzelné město pro potěšení i pracovně již několik let. Žije zde mnoho mých přátel a je tu nespočet oblíbených míst, které ráda navštěvuji. Miluji třpytivá světla, venkovní posezení před restauracemi a kavárnami, romantiku nábřeží…Paříž je pro mě magické město!”

Jaká jsou vaše oblíbené restaurace, či brasserie v Paříži?
„V Paříži najdete tolik fantastických míst! Ale jestli mám vybrat, byla by to Brasserie Lipp. Tradiční pařížská klasika se skvělým jídlem, tmavým dřevěným interiérem a zrcadly. Je to velmi útulné místo a nachází se ve čtvrti, která byla kdysi známá svým bohémským šarmem.”  

Váš oblíbený módní kousek?
„Nevím, jestli bych dokázala vybrat jednu oblíbenou věc, ale mám obecně zálibu v doplňcích. Někteří mí velmi talentovaní přátelé a návrháři vytvářejí ty nejkrásnější kabelky, kterým prostě nedokážu odolat. Mám velké štěstí, že znám a miluji tolik neuvěřitelně nadaných lidí, takže k fantastickým doplňkům — botám, taškám nebo šperkům —nemám nikdy daleko.”

Jaký trend podle vás nikdy nevyjde z módy?
„Sebevědomí. Sebevědomí nosit to, v čem se cítíte dobře, ať se děje cokoli. To je nadčasové.”

Jaké je vaše nejoblíbenější roční období na oblékání?
„Miluji výrazné kabáty; jsou to takové skvělé investiční kousky a je to příležitost obléknout si něco, co je výrazné nebo co ukazuje vaši osobnost, takže řekněme, že zima!”

Info ikona
H&M podzimní kolekce

Nechte se vtáhnout do pařížské atmosféry a vyhrajte VIP nákupy!

„Důležitou součástí podzimní kampaně Brasserie Hennes je i náš věrnostní program H&M Hello Member, upozorňuje Tereza Svobodová, Loyalty Manažerka H&M pro ČR. „I teď nabídneme našim věrným zákazníkům exkluzivní zážitek. Členové Hello Member se můžou zúčastnit naší soutěže a vyhrát nákupy s influencerkami Naomi Adachi a Rebekou Wechsler, které jim pomůžou s výběrem outfitu z nové podzimní kolekce v naší flagship prodejně v galerii Myslbek v Praze. A pak si společně užijí návštěvu kavárny ve stylu pařížské brasserie, která byla hlavní inspirací naší podzimní fashion kampaně.“

Do soutěže Brasserie Hennes, která poběží do 16. 9., se můžete zapojit registrací v aplikaci Hello Member, v členské sekci Moje výhody. Link zde.

 

Měření
Jaké další triumfy podzimní kolekce Brasserie Hennes ukrývá? Malá ochutnávka tady!