Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Přeneste se do slunného Španělska se šperky Apart

Svou první prodejnu otevřela značka Apart ve španělském Madridu, a tak není náhodou že právě zde vznikla kampaň k nejnovější kolekci. V té najdete zlaté i stříbrné řetízky s přívěsky ve tvaru mincí i minimalistických kuliček. Máme pro vás tipy na ty nejstylovější podzimní šperky!

Promotion | 26. 09. 2019

Madrid je úžasné město, ve kterém se krásné památky snoubí s moderními budovami obchodních center, parky topícími se v zeleni, úžasnými muzei, galeriemi a kouzelnými kavárnami. Sluncem zalitá španělská metropole je ideálním místem k prožití podzimního prodlouženého víkendu. A právě o tom vypráví i nejnovější kolekce značky šperků Apart. O moderní ženě plné života, která zbožňuje cestování, ráda poznává nová místa a vstřebává jejich výjimečnou atmosféru. O ženě, která vybírá útulný a stylový hotel v centru, aby měla to nejvýznamnější z města na dosah ruky.

Šperky, které v Madridu pro Apart nafotil polský fotograf Marcin Tyszka s ambasadorkou značky Kasiou Szklarczyk, odrážejí ty aktuálně nejžhavější šperkařské trendy. V kolekci najdete řetízky různé tloušťky s antickými mincemi, kuličkami a dalšími nejrůznějšími přívěsky. Řada Perla Specjale vás potěší, pokud máte ráda kombinaci zlata či stříbra s perletí. Nechybí také šperky v černé barvě z řady La Donna či barevné kousky z kolekce Magic Crystals. V té najdete prsteny, řetízky, náramky i náušnice s průhlednými i barevnými krystaly hranatých tvarů.

Prodejny Apart najdete v deseti městech po celé České republice. Veškeré šperky zakoupíte také na e-shopu značky Apart. V galerii níže si můžete prohlédnout šperky, do kterých jsme se zamilovaly my.

A který ze šperků Apart si vyberete vy?