Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Zima je sezónou šperků. Jaké se letos budou nejvíc nosit?

Info ikona
Monika Bagárová pro Apart

Příchod chladného počasí není jen o vrstvených outfitech… Jde také o skvělou příležitost k sebevyjádření pomocí doplňků a šperků. Ať už máte minimalistickou duši, nebo dáváte přednost výraznějším prvkům, mezi aktuálními trendy si vyberete. Jsou totiž jako šité na míru různým osobnostem i příležitostem. A o kterých že je řeč?

Promotion | 15. 12. 2023

Jasně a zřetelně

Ukradněte si veškerou pozornost typem šperku, který je vidět i přes všechny vrstvy oblečení – výraznými náušnicemi. Letos se budou nosit kruhy zdobené krystaly či diamanty, vintage kousky i geometrické tvary. Unosíte je do společnosti, dobře ale pozvednou i všední outfit, jako jsou džíny se svetrem.

Info ikona
Náušnice Apart

Vrstvení

Až si obléknete poslední vrstvu, přejděte plynule k vrstvení šperků. Zkombinujte jemné řetízky různých délek s mohutnějšími náhrdelníky, nebraňte se přívěskům, vtipným motivům, řetězům s širokými oky a všemožným materiálům. Jednoduchým způsobem tak dosáhnete různých stylů – od boho, přes sofistikovaný a elegantní, až po romantický i „trochu drsnější“. Buďte kreativní a noste to, co se vám líbí.

Info ikona
Řetízky Apart

Příliš osobní známost

Mnoho z vás jistě potěší návrat trendu z devadesátých let – personalizované náhrdelníky, ale i náramky a přívěsky. Stejně jako Carrie ze Sexu ve městě i vy můžete mít svůj milovaný náhrdelník se svým jménem, který budete opatrovat jako oko v hlavě. Pokud vám celé jméno přijde až moc, vsaďte na počáteční písmeno, nebo třeba univerzální znaky jako nekonečno, srdce nebo hvězdy.

Měření