Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Horoskopy & Astro

Týdenní horoskop od 13. do 19. února: Berani popustí uzdu fantazii, Panny potřebují digitální detox

Hvězdná konstelace pro následující týden přeje vztahům a přináší příležitosti k nápravě a zlepšení na všech frontách. Náročnější bude konec týdne, zejména pokud jde o zdraví. Změny na Slunci nás vystaví úbytku energie, citlivější lidé mohou trpět bolestmi hlavy a velkou chutí na sladké. Co přinese druhý únorový týden právě vám? Nahlédněte do našeho horoskopu, ať máte náskok.

Zuzana Heralová | 13. 02. 2023

Beran

Tento týden je na obloze klid a pro vás, jako pro znamení, jež miluje akci, tak trochu nuda. Vody rozvíří snad jen Valentýn, který bude příležitostí, jak popustit uzdu fantazii. Milujete oslavy a pokud nějakou na úterní večer naplánujete, bude stát za to. Jedete na vlně pozitivní energie, která díky postavení Venuše ještě pár dní potrvá, tak ji využijte pro splnění svých plánů a tužeb.  

Býk

Tento pátek se v Kozorohu potká výřečný Merkur a strategický Pluto. Proto se zaměřte zejména na svou kariéru. Pokud plánujete, že zajdete za šéfem s žádostí o zvýšení platu nebo lepší pozici, dejte si s ním schůzku právě na tento den. Na jednání si připravte argumenty, jež vaši vyjednávací pozici posílí. Kolegům o tom říkat nemusíte, závist kolem vás je zřejmá.

Blíženci

Začátek týdne vás bude provázet nostalgická nálada a nestále vás budou provázet myšlenky na minulost. Zkuste přijmout fakt, že čas nevrátíte a dívejte se dopředu. Vaše myšlenky mají sílu tvořit realitu a to, co přijde. Soustřeďte se teď co nejvíce sami na sebe. Dělejte to, co vám přináší radost a pokud to jde, snažte se odpočívat. Náročné dny brzy pominou. Bude líp a všechno dobře dopadne.

Mohlo by se vám líbit

Valentýnský manuál: Jak si skutečně užít svátek zamilovaných

Pro někoho „obyčejné“ úterý, pro jiného den v hávu rudých srdcí a zamilovaných dárků. Den sv. Valentýna se mílovými kroky blíží, a pokud stále zvažujete, jak letošní Valentýn pojmout, nechte se inspirovat našimi tipy.
marianne.cz

Rak

Buďte aktivní ve virtuálním světě. Pořiďte si nové fotky, aktualizujte profily na sociálních sítích a vyselektujte kontakty. Udělejte to zejména pokud čekáte na nějakou zajímavou pracovní příležitost nebo spolupráci. Nebo chcete dát o sobě a svém podnikání vědět ostatním. Nezadaní Raci by mohli v online prostředí najít lásku nebo navázat přátelství.

Lev

Lenost a pohodlnost jsou vlastnosti typické pro vaše znamení. V těchto dnech se projeví naplno. Jedna věc je relaxovat a odpočívat, ale všeho moc škodí. Zapojte síly a seberte energii, povinnosti plnit musíte. Koncem týdne vás může překvapit příležitost vyrazit na hory nebo na výlet, což jste neplánovali, ale využijte toho. Dost možná vám právě tahle akce dodá potřebnou energii s chuť něco dělat.

Panna

Odložte telefon a zkuste si dát digitální detox, hlavně od sociálních sítí. Zaměřte se na činnosti, které vám dělají radost, ale nejsou spojeny s elekronikou. Je dobrý čas vrhnout se na domácí činnosti jako je úklid a třídění šatníku, knihovny, přesazení květin nebo výměna zimních bytových dekorací za ty jarní. Všechny tyto aktivity vám dodají energii a dobrou náladu.

Mohlo by se vám líbit

Špatné věci se vám v životě mohou dít kvůli karmickému dluhu: Zjistěte, zda neplatíte za svou hamižnost či sobeckost

Máte pocit, že se vám smůla lepí na paty? Dějí se vám špatné věci? Je možné, že máte karmický dluh z minulého života. Existují čtyři čísla karmických dluhů, která ovlivňují současný život jejich nositelů. Nemáte jedno z nich také vepsané v datu narození?
marianne.cz

Váhy

Každý vztah potřebuje jistou údržbu. I ten, který zdánlivě funguje. V těchto dnech si zkuste udělat ve vztahu malou inventuru. Dáváte stejně, jako dostáváte? Věnujete partnerovi stejnou pozornost, jako od něj vyžadujete a naopak? Pokud to tak není, je na čase to napravit, protože jedině tak předejdete problémům. V každodenním kolotoči povinností nemá nikdo tolik času nic analyzovat, ale teď je příhodná konstelace, tak toho využijte.  

Štír

Kladete na sebe vysoké nároky a dáváte si náročné cíle. Je to v pořádku, ale udělejte si plán, jak své záměry naplníte. Rozkouskujte si je na menší úseky, protože jedině tak máte šanci vidět dílčí úspěchy a vydržet. V těchto dnech byste také měli dostat důležitou zprávu, na kterou už dlouho čekáte. Týká se jednání s úřady, díky němuž získáte to, po čem toužíte.

Střelec

Pokud to není vyloženě nutné, neprobírejte v těchto dnech s partnerem rodinný rozpočet, neplánujte letní dovolenou nebo větší výdaje. Není teď úplně vhodná konstelace na to, že se s partnerem shodnete a mohli byste říci něco, čeho byste pak mohli litovat. V tomto týdnu věnujte více pozornosti dětem nebo rodičům, zkrátka vašim blízkým, na které jste teď neměli moc času a energie.

Mohlo by se vám líbit

Když děláte pro druhé příliš a zapomínáte tak na sebe

I v dnešní době existují lidé, kteří myslí spíše na druhé než na sebe. S ničím se to ale nesmí přehánět. V tomto případě to může vést až k potlačení vlastního já. A to je pouze jeden z dopadů tohoto vzorce chování. Existují však cesty, jak zůstat druhým nápomocný a zároveň sám sebou.
marianne.cz

Kozoroh

Přichází příhodné období pro zlepšené fyzické kondice. Máte dost energie pustit se do aktivit, které jste už dlouho odkládali. Ať už jde o běhání, nordic walking, posilování nebo třeba pilates, hned od začátku se vám bude dařit a „chytí“ vás to. A je šance, že v této aktivitě vytrváte.  Je to důležité pro vaše zdraví. Pravidelný pohyb vám pomůže předejít problémům se zády a klouby a udrží na uzdě kila.

Vodnář

V následujícím týdnu se vám naskytne možnost krátkodobého výdělku. Lákavá nabídka sice může vylepšit vás rodinný rozpočet, ale mohla by vás dostat do stresu. Pokud nabídku přijmete, stanovte si jasné mantinely, co uděláte a za kolik peněz. A pak si dobře naplánujte svůj čas. Víkend bude přát milostným vztahům a lásce jako takové. Nechte se opečovávat a užívejte si pozornost partnera.

Ryby

Pondělí a úterý jsou příhodné dny pro péči o sama sebe. Zajděte ke kadeřníkovi, na kosmetiku nebo na manikúru, budete spokojeni více než jindy. Ostatní dny v týdnu budou trochu chaotické, budete muset zvládnout spoustu věcí, které úplně v plánu nemáte, ale zvládnete to. Ve vztahu by se vám mohly objevit mráčky způsobené vaší žárlivostí, která ale není vůbec na místě.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Tradice
KVÍZ: Víte, co jsou škráně a další moravské výrazy? Vyzkoušejte své znalosti

KVÍZ: Víte, co jsou škráně a další moravské výrazy? Vyzkoušejte své znalosti

Byt
Mladá rodina se s interiérem starého bytu popasovala na jedničku

Mladá rodina se s interiérem starého bytu popasovala na jedničku

Lidé a místa
Ubytujte se v jednom z nejkouzelnějších domků v Provence: Čeká na vás pravý francouzský sen

Ubytujte se v jednom z nejkouzelnějších domků v Provence: Čeká na vás pravý francouzský sen