Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Poradna

Bydlení podle horoskopu! Víme, co které znamení potřebuje ke štěstí

Info ikona
Bydlení podle horoskopu

Máte rádi pořádek, eleganci, nebo potřebujete především útulný domov? Napoví to o vás datum narození a znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Jak je to s vašimi blízkými?

Terezie Benoni | 8. 04. 2023

Znamení zvěrokruhu údajně určuje leccos. Jací jsme v lásce, co potřebujeme v práci a jaké držet diety. Věděli jste, že se také promítá do naší domácnosti a určuje, jak se o naše domovy staráme a co nám dělá v interiéru dobře? Pojďme se podívat, jak na tom jednotlivá znamení jsou a co skutečně potřebujeme k domácímu štěstí.
 

Lev

Luxus pro krále zvířat. Zástupci tohoto znamení se nebojí investovat vysoké částky do značkového nábytku nebo domácí elektroniky. Dekorace, na které je pyšný, rád vystaví na odiv. Pořádek má rád, ale nemusí ho obstarat sám, klidně si pozve někoho na pomoc.

Panna

Pořádkumilovné znamení vyžaduje srovnané poličky i skříně, nesnáší chaos a když spolu věci neladí. V interiéru potřebuje vlastní pracovnu, obejde se bez dekorací. Důležité pro panny je, aby spolu věci ladily, ideální barvou je béžová.

Váhy

Milují přírodu, která se objevuje i v interiéru, vyžadují hlavně pohodu a klid. Vše v domácnosti dává logický smysl a je uspořádané. Zároveň se neradi rozhodují, takže s klidem nechají o zařízení domova rozhodnout partnera nebo své blízké.

Info ikona
Bydlení podle horoskopu
Mohlo by se vám líbit

Štír

Bohaté barvy, interiér plný umění a luxusu. Tak bydlí štíři, kterým ale dělá dobře intimita, vyžadují pořádek a když už jednou svou domácnost zařídí, neradi cokoli mění.

Střelec

Všechno velké, prostorné, vzdušné. To jsou kritéria pro šťastný život lidí narozených ve znamení Střelce. Nesnesou nepořádek, ale uklízí spíš nárazově. Velké množství věcí u nich nehledejte.

Kozoroh

Praktičnost a kvalita. Tak by se dal definovat ideální domov Kozorohů. Chtějí udělat dojem na návštěvu, nebojí se investovat do dražších kousků vyrobených přímo pro ně a dlouze se rozhodují.
 

Info ikona
Bydlení podle horoskopu
Mohlo by se vám líbit

Vodnář

Toto svobodné znamení jen tak uklízet nenaučíte a zkrátka uklidí, až bude mít náladu. Interiér jejich domova bude vždy zajímavý a plný nových technologií. Očekávat se dá také originální výzdoba.

Ryby

Umělecké duše tíhnou k zařizování podle feng-shui. Vyžadují meditativní prostředí, nechybí spirituální předměty, umělecké kousky, ale také pohodlné polštáře a měkké deky. Zkrátka je zde vše, co je přivede k harmonii.

Beran

Pro berany je typické cestování a příliš času doma netráví. Zároveň jsou unáhlení v rozhodování, a tak se může stát, že leccos nakoupí neuváženě. Můžeme tedy u nich doma najít řadu zbytečností. Dělají jim dobře vzdušné prostory, spousta místa, pastelové tóny a pokojové rostliny.
 

Info ikona
Bydlení podle horoskopu
Mohlo by se vám líbit

Býk

Pro toto pracovité znamení je domov velmi důležitý. Domácnost potřebuje zorganizovanou, s dávkou luxusu, nechybí přírodní materiály a dostatek místa k odpočinku. Luxus si dopřeje především v kuchyňském vybavení.

Blíženec

Na domov jsou velmi silně fixovaní, přesto může být domácnost chaotická a proměnlivá. Ačkoli je jejich životní prostor čistý, bývá často zahlcený věcmi, které milují a mezi kterými je jim dobře. Jejich nálady se často mění, proto zde najdeme od každého něco.

Rak

Jsou nenároční a citliví, nemají rádi změny. Nezajímají je trendy, ani značky. Důležité ale pro ně je, aby jim jejich prostředí vyhovovalo a pak ke změnám dojde jen zřídka. Jednotlivé věci mají propojené se vzpomínkami a nepořádek je příliš netrápí.
 

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku