Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Téma Marianne

Romantiku podzimních dní podtrhnou svíčky

I večery, kdy se stmívá o poznání dříve, mají své kouzlo. Obzvlášť pro nás, kteří máme rádi mihotající se světlo svíček.

Redakce Marianne | 13. 10. 2012

Jaké novinky najdete na českých pultech letos na podzim? Máme pro vás tři tipy, jak vykouzlit romantickou atmosféru a provonět si byt.

Britská značka Wax Lyrical se drží tradice. Vyrábí svíčky z přírodních esencí a kvalitního vosku. Můžete volit mezi citrusovými vůněmi, které připomínají letní dny, nebo vůněmi koření a podzimního ovoce. Svíčky jsou již tradičně baleny v plechovkách. Ceny se pohybují kolem 150 Kč.

Wax_Lyrical_Mulled_Wine_Svarene_vino_150_Kc

manufactura

Manufaktura se letos soustředí na vanilku. Kromě kosmetické řady nabízí i svíčky. Použila 100% palmový vosk bez chemických přísad, jakými jsou petrolej nebo ropné deriváty, které jsou často obsaženy v klasických parafínových svíčkách. Své svíčky odlévá ručně, a proto jsou charakteristické zvláštní krystalickou strukturou na povrchu. Při hoření nečadí. Vanilková svíčka stojí kolem 100 Kč.

saba

 

   

  

 

Pod francouzskou značkou La Sultane de Saba, která se soustředí také hlavně na kosmetiku, najdete i svíčky s orientálními vůněmi. Ayurvédique Oriental voní po směsi květů hřejivé vanilky spolu s ambrou a pačuli. Svíčka je vyrobena z ryze přírodních surovin. Stojí 760 Kč.

Užijte si romantický večer.