Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Týdenní horoskop od 7. do 13. srpna: Blíženci by měli šetřit, Lvi se vrhnou na cvičení a Rybám poradí intuice

Druhý srpnový týden nabízí stále dostatek energie znamení Lva, kterou lze využít pro dosažení všech cílů a předsevzetí, jež myslíte vážně. I když to bude vyžadovat pevnou vůli, hvězdy vám budou na vaší cestě nakloněny. Co čeká následující týden právě na zrozence vašeho znamení? Nahlédněte do našeho zábavného horoskopu.

Zuzana Heralová | 7. 08. 2023

Beran

Dost možná se cítíte rozladění, máte pocit, že vám nic nejde od ruky a smůla se vám lepí na paty. Nebojte se, nic netrvá věčně. Už v polovině týdne se vám vaše ztracená energie vrátí a spolu s ní i optimismus. Do té doby se nesnažte o zdolání žádných větších úkolů, dělejte jen to nejnutnější a snažte se být k sobě vlídní a laskaví. Pečujte nejen o duši, ale i fyzické tělo. Pokud budete mít chuť na čokoládu, dejte si ji bez výčitek, potřebujete energii a zlepšit náladu.

Býk

Tento týden se může ve vašem životě objevit někdo z minulosti, na koho jste už možná i zapomněli. Cesty osudu vás svedou dohromady kvůli posunu ve vaší kariéře, a to zejména pokud přemýšlíte nad změnou nebo zkrátka nejste ve svém současném uplatnění šťastni. Využijte této příležitosti, protože podobná se nebude dlouho opakovat. Planety jsou nakloněny také vzdělávání a osobnímu rozvoji, zkuste se poohlédnout po nějaké příležitosti, jak této přízně využít.

Blíženci

Hvězdy radí udělat si menší inventuru ve financích. Neutráceli jste poslední dobou nad vaše možnosti? Začněte raději počítat a svoje výdaje se snažte minimalizovat. Zakažte si alespoň do konce měsíce brouzdání po e-shopech se slevami a raději se poohlédněte po nějaké možnosti menšího přivýdělku. Dobrým řešením, jak ušetřit a nepodléhat svodům utrácení, je zrušení konto korentu. Pokud se ještě chystáte cestovat, myslete na pojištění, ale i zajištění domu či bytu.

Mohlo by se vám líbit

Znamenají sny o těhotenství, že čekáte miminko, nebo souvisí s vaším těhotenstvím nějak jinak? Ne nutně, mají více významů

Pokud se vám zdá o těhotenství, nemusí to nutně souviset s tím, že čekáte miminko. Vlastně někdy to nesouvisí s těhotenstvím vůbec. Podle toho, jakou má sen podobu, může mít různé významy.
marianne.cz

Rak

Dovolte si více odpočívat. Máte sice pocit, že máte energie na rozdávání, ale mohla by dojít a vás to zaskočí. Nic tak nesnášíte víc než když vám docházejí síly a vy se musíte omezovat. Dobře vám bude doma v kruhu rodiny nebo mezi přáteli. Pokud máte chuť, uspořádejte večírek s grilováním, hvězdy jsou nakloněny setkávání a utužování blízkých vztahů. Užívejte si přítomnost a každý den prociťte vděčnost za to, co máte.

Lev

Vrátili jste se z dovolené a zhrozili jste se při pohledu na váhu, kolik jste přibrali? Nezoufejte a vrhněte se do cvičení. Fyzické aktivity vám teď udělají dobře po všech stránkách. Nejen, že shodíte pár kilo, ale prospějte to i vaší psychice, která volá po restartu. Ideální bude kardio typu jízda na kole, rychlá chůze nebo běh. Hubnutí neznamená jen se potit v posilovně, kde vás to nebaví. Když nasadíte pevnou vůli, už na konci měsíce se můžete těšit na viditelné výsledky.

Panna

Vaše touha po pořádku může být pro mnohé lidi z vašeho okolí trochu unavující. Pokud toužíte vymalovat nebo přestavět byt, je na to sice vhodná doba, ale poraďte se nejprve doma, zda vaše nadšení budou sdílet. V opačném případě nic nehroťte a naplánujte tyto akce pro zkrášení bydlení na září. Dařit se vám bude v práci, kde dostanete příležitost ukázat své skryté vlohy. Díky spolupráci s kolegy byste si mohli zajistit lepší postavení.   

Mohlo by se vám líbit

7 tipů, jak sobecky dobít energii

Jestli jste ráno otevřeli oči a zjistili, že vstát chcete asi tak stejně jako běžet za polárním kruhem maraton v neoprénu s krosnou uhlí na zádech, čtěte.
marianne.cz

Váhy

Máte pocit, že vám léto utíká mezi prsty a vy jste si pořádně nestihli ještě ani odpočinout. Chybí vám energie, kterou budete už brzy potřebovat. Naplánujte si den po dni minimálně měsíc dopředu. Udělejte si v diáři pravidelně čas, který věnujete jen sobě. Můžete ho strávit jakkoli vám bude příjemné, ať už to bude fyzická aktivita, čtení knížek nebo třeba film v kině. Pracovní povinnosti se snažte upozadit, teď jste na prvním místě vy.

Štír

Příští týden slibují planety včele s Uranem a Venuší zklidnění napjatých vztahů v rodině nebo obecně ve vztazích s vašimi blízkými. Dostanete příležitost vyjasnit si zásadní věci, a to způsobem, který bude přijatelný pro obě strany. Možná budete až překvapeni, jak hladce půjde vše vyřešit. Důležité pro vás teď je stanovit si vlastní hranice, za které už nikoho nenecháte zajít. Jedině tak se vyhnete dalším případným nedorozuměním a pocitům frustrace.

Střelec

Zadaní Střelci pocítí souznění a lásku, která je znovu ubezpečí v tom, že má jejich vztah má smysl a stojí za to o něj pečovat. Těm nezadaným se otevře možnost seznámení s někým, po kom jejich srdce už dlouho touží. Současně si všichni Střelci budou uvědomovat potřebu sebelásky a sebehodnocení. Na obzoru je také možnost cesty, o kterou jste neměli v plánu. Mohla by se týkat buď pracovních povinností nebo může být spojená s novými plány, které se vám zrodí v hlavě.

Mohlo by se vám líbit

Oversharing aneb Když toho o sobě náhodně prozradíte daleko více, než jste chtěli

Stalo se vám někdy, že jste jste v jednu chvíli sdíleli s někým, koho by to vůbec nemuselo zajímat, své četné životní složitosti, a jakmile jste si to uvědomili, tak jste toho litovali? Pak v tom rozhodně nejste sami. Ovšem pokud se vám to děje v poslední době častěji, může to naznačovat problém, který tkví jinde.
marianne.cz

Kozoroh

Jestliže jste na volné noze nebo podnikáte, buďte v těchto dnech obezřetní a dávejte si pozor na všechny věci spojené s fakturami, objednávkami a dalšími úkony spojenými s vedením účetnictví. Hvězdy by mohly vnést chaos i do vztahů mezi kolegy nebo klienty, kteří nemusejí být naladěni na stejnou kreativní vlnu jako vy. Pokud plánujete nějaké změny, raději to všem oznamte předem, ať mají možnost se novým podmínkám přizpůsobit.

Vodnář

Jste na cestě k tolik vytoužené svobodě, která je pro vás bytostně důležitá. Může se vám podařit vyjednat si v práci lepší podmínky ve smyslu více home office, snížený pracovní úvazek nebo nová pozice, která vás nebude tolik svazovat. Přemýšlíte-li nad úplnou změnou profese, ujasněte si, zda po tom toužíte skutečně z hloubi srdce nebo jde jen o chvilkový rozmar, který by měl rozptýlit vaši nudu. Zeptejte se sami sebe: „Co bych udělala, kdybych se nebála?“ 

Ryby

Máte-li pocit, že vám vaše intuice už dlouho něco našeptává, nalaďte se na ni a dobře poslouchejte. Už mnohokrát jste si ověřili, že to, co cítíte srdcem, je správné. Snažte se dělat věci, které vám přinášejí radost. Dost možná nakonec zjistíte, že je to přesně ta cesta, kterou se chcete vydat i v pracovní oblasti. Dařit se bude zejména všem Rybám, které se zabývají duchovním rozvojem, koučinkem nebo jinými terapeutickými směry, které pomáhají ostatním ke zvládnutí jejich problémů.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Horoskop od 15. července 2024: Kozorozi mají nepolevovat v úsilí, Štíři vyhledat samotu

Krása
Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody

Žiletku vyhoďte do koše. Pro dokonale hladkou pokožku jednou pro vždy zkuste efektivnější metody

Poradna
Boho styl nepřestává být trendy: Vytvořte si stylové patinované dekorace doslova za korun a během pár minut

Boho styl nepřestává být trendy: Vytvořte si stylové patinované dekorace doslova za korun a během pár minut

Dobrý nápad
Recept na žemlovku: Na téhle by si pochutnaly i naše babičky

Recept na žemlovku: Na téhle by si pochutnaly i naše babičky