Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Týdenní horoskop od 8. – 14. května: Raci budou zamračení, Pannám udělá dobře kadeřník a Kozorohy čeká osudové setkání

Info ikona
horoskop

Začátkem druhého květnového týdne mohou ještě rezonovat úplňkové energie. Postavení planet bude přát všem, kdo vsadí na upřímnost a otevřenost. Prosadit své názory a cíle bude poměrně snadné. Co čeká zrozence vašeho znamení? Nahlédněte s námi do zábavného horoskopu.

Zuzana Heralová | 8. 05. 2023

Beran

Pozor na to, co komu sdělujete! Kontrolujte po sobě e-maily, dávejte pozor, komu odesíláte zprávy. Mohlo by vás potkat nepříjemné nedorozumění. Tento týden nabídne mnoho zážitků ke kreativitě a poznávání, ale buďte opatrní, než se pustíte do něčeho nového. Zvažte především svoje časové možnosti. Víte, že si už dlouho slibujete, že trochu zpomalíte.

Býk

Odvaha a energie vám nechybí. Slunce stále stojí ve vašem znamení a prožíváte úspěšné dny, které ale mohou někdy svádět k lehkomyslnosti a riskování. Neuvážené rozhodnutí by vám pak mohlo pořádně zkomplikovat život. Připravte se na menší napětí ve vztazích, které způsobí odlišné názory na trávení volného času. Dopřejte si s partnerem více volnosti, nemusíte trávit každou volnou chvíli spolu.

Blíženci

Příliš povinností doma i v práci vás dostane zejména v polovině týdne do stresu, což může způsobit problémy se soustředěním. Ve středu a ve čtvrtek se pokuste odložit vše, co můžete udělat jiné dny. Jedině tak se vám podaří koncentrovat se na nejdůležitější úkoly. Pozor na napětí mezi kolegy, kteří vaše psychické rozpoložení teď moc nechápou. Nic nevysvětlujte, někdy je lepší držet se přísloví „mlčeti zlato“.  

Mohlo by se vám líbit

Krásná příroda: ... a na polích jim leží drahé kameny!

Růženín, granát, ametyst, jaspis či záhněda...Pár z „šutráčků“, které umějí v českých zemích – mineralogickém ráji – udělat z chudáka boháče. Jen je najít! Drahokamy i polodrahokamy se to tu hemží.
marianne.cz

Rak

Právě v těchto dnech budete mít skvělou příležitost ukázat, jaký je na vás spoleh a jak jste pracovití. Silný vliv Jupitera vám pomůže prosadit vaše nápady, což vaši silnou pracovní pozici zpečetí. Jen se zkuste více usmívat a zvládat svoje (ne)nálady. Ne každý může vaše rozpoložení chápat a mnozí lidé by si vaše vystupování mohli brát osobně.  

Lev

Nezapojujte se v těchto dnech do vyhrocených sporů a zachovejte chladnou hlavu, když diskutujete s ostatními. Zkrotit emoce je váš úkol číslo jedna nejen v tomto týdnu. Konstelace planet, zejména postavení Saturnu, ve vás může vzbudit zájem o ezoteriku a duchovno. Pokud vás to táhne tímto směrem a potřebujete vyřešit v životě problém, který se vám stále vrací, je na čase poohlédnout se po  někom z této oblasti, kdo vám podá pomocnou ruku.

Panna

Pozitivní energie a optimistický přístup k životu by v tomto týdnu mohl prospět vašemu vztahu. Zejména partner ocení to, že jste jeho oporou a nestěžujete si. Počítejte však s většími finančními výdaji, které mohou souviset se zdravím, ale také s vaším vzhledem. Naplánujte návštěvu kadeřnického či kosmetického salonu, zajděte na manikúru nebo pedikúru, budete spokojeni.   

Mohlo by se vám líbit

Bydlení podle horoskopu! Víme, co které znamení potřebuje ke štěstí

Máte rádi pořádek, eleganci, nebo potřebujete především útulný domov? Napoví to o vás datum narození a znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Jak je to s vašimi blízkými?
marianne.cz

Váhy

Soustřeďte se teď hlavně na své zdraví. Drobné potíže, které můžete mít, zejména pokud jde o spánek, souvisí pravděpodobně s vaším životním stylem. Snažte se dbát nejen na dobrou spánkovou hygienu, ale celkově omezte stres, který škodí vašemu tělu i psychice po všech frontách. O víkendu se můžete těšit na překvapení a hezké chvíle, které vám přichystá partner nebo někdo jiný blízký.

Štír

První polovina týdne bude poměrně choulostivá a citlivá. Musíte mít trpělivost, protože mezi vámi a partnerem může dojít k nesmyslným sporům. Pokud vsadíte na upřímnou a otevřenou komunikaci, podaří se vám neshody rychle zažehnat. Pozor si dejte na faleš a přetvářku, která se od lidí ve vašem okolí začíná objevovat čím dál častěji. Nesvěřujte se každému, kdo se tváří jako přítel.

Střelec

Postavení Venuše a Jupitera v tomto týdnu naznačuje zlepší vztahů s vašimi s blízkými, a to jak v rodině, tak i s přáteli. Pocity lásky a vděčnosti si hýčkejte, dodávají vám pozitivní vibrace, které vám otvírají cestu k vaší duchovní podstatě a růstu. Příznivé období budete mít i pokud jde o finance. Jak vidíte, vyplácí se, že jste začali přemýšlet nad výdaji.

Mohlo by se vám líbit

Africký horoskop: Jste Baobab, nebo Soudce? Odhalte svůj šťastný den i to, co jste o sobě nevěděli

Africká astrologie je jedna z nejprimitivnějších forem astrologie a je založena na principu geomantie. Zároveň je však považována za jednu z nejpřesnějších forem astrologických průvodců. Přečtěte si, jaké jste africké znamení zvěrokruhu podle data narození, co vás charakterizuje, ale také třeba jaký je váš šťastný den a váš nejlepší smysl.
marianne.cz

Kozoroh

V těchto dnech je vysoce pravděpodobné, že vám do života vstoupí někdo, kdo v něm bude hrát v budoucnu důležitou roli. Nemusí jít jen o osobní, ale i pracovní rovinu. Hvězdy přejí také cestování, pobytu v přírodě, někde venku, kde budete moci načerpat sílu. Pokud máte zahradu nebo balkon, pracujte se zeminou a rostlinami. Pomůže vám to napojit se Zemi, která je zdrojem energie.

Vodnář

Soustřeďte se na to, co právě děláte, máte tendenci létat v oblacích a zapomínáte na důležité maličkosti. Příliv pozitivní energie vám dodá nové nápady a myšlenky, jak zútulnit domov. Věnujte se všemu, co souvisí s bydlením a zahradou. Podpoří to vaše uzemnění a bytí v přítomnosti. Zároveň vám tyto aktivity pomohou „vyčistit hlavu".

Ryby

Důvěřujte své intuici. Pokud nemáte momentálně partnera, mohou se vím otevřít příležitosti k seznámení a romantické lásce. Obecně bude tento týden příznivý i po pracovní a finanční stránce. Může se objevit možnost přivýdělku, která vás bude bavit a časem by se mohl stát hlavním zdrojem vašeho příjmu.  

Zdroj článku