Přejít k hlavnímu obsahu
Krása

Salon doma aneb Jak o sebe pečovat z pohodlí domova

V době karantény příchází možnost nechat pleti odpočinout od líčidel a namísto toho se zaměřit na hýčkací procedury. Vytvořte si ze svého domova špičkový kosmetický salon a zpříjemněte si chvíle pomocí našich tipů.

Markéta Vörös | 27. 03. 2020

Napuste si vanu

Kdy jste si naposledy napustily plnou vanu horké vody a jen tak relaxovaly? Teď je to více než žadoucí. Odpočiňte si od povinností a stresu, nasypte do vany olej nebo koupelovou sůl, zapalte svíčku a pusťte si relaxační hudbu. Slibujeme, že z koupelny vyjdete jako znovuzrozená. 

djskfjskfk
Olej do koupele Hluboké uvolnění, Kneipp, 100ml, 179 Kč; Sůl do koupele Bath Salt From the Garden, Björk&Berries, 630g, 910 Kč, Douglas; Koupelová sůl Kalahari Desert Detox Bath Salts, African Botanics, 500g, 1900 Kč, Ingredients

Hýčkejte se

Odpočiňte si od make-upu a namísto toho věnujte víc prostoru péči o pleť. Doporučujeme 1-2x týdně udělat peeling a 3x týdně aplikovat masku. Nechte ji působit patnáct minut a následně smyjte.

kxcjlkyxjvkx
Hydratační maska Face Mask, Dr.Barbara Sturm, 50ml, 3720 Kč, FAnn Beauty Atelier nebo fann.cz; Výživná avokádová maska Avocado Nourishing Hydration Mask, Kiehl's, 100g, 1250 Kč; Liftingová maskaRénergie Multi-Lift Ultra Firm Mask, Lancôme, 75 ml,1650 Kč; Gelové masky pod oči s extraktem z okvětních lístků ibišku Moodpatch Happy Place, Patchology, balení 5 párů, 410 Kč, Sephora

Pokud máte doma hi-tech vychytávky, tak je hojně používejte. Pravidelně své pleti dopřávejte masáž, třeba za pomocí těchto vychytávek. 

Tip redaktorky: Masážní váleček od Nurse Jamie si oblíbila například hollywoodská herečka a podnikatelka Jessica Alba, která za jeho pomocí denně probudí obličejové svaly.

djsfskjdfldsjf
Galvanický peeler Reclar, 5250 Kč; Vibrační Gold Sculpting Bar, Jillian Dempsey, £185, Cult Beauty; Masážní váleček UpLift Facial Massaging Beauty Roller, Nurse Jamie, £55, Cult Beauty; Váleček z kamene Jade roller seženete u mnoha prodejců; Inovativní sonické zařízení pro aplikaci masky UFO, Foreo, 5490 Kč