Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Venkov & styl

Chata ukrytá v lese s fascinujícím interiérem

Info ikona
Chata ukrytá v lese s fascinujícím interiérem

Dům popsaný jako srub ve lese, je ve skutečnosti luxusní usedlostí, která uprostřed lesa nabízí dokonalé pohodlí. Pojďme se podívat, jak lze žít pohodlně v dokonalé harmonii s přírodou.

Terezie Benoni | 18. 07. 2022

Nacházíme se v severní části státu New York v oblasti zvané Sullivan. Právě zde na pozemku o velikosti 50 akrů najdeme uprostřed lesa usedlost nazvanou Beaver Brook. Kromě hlavní budovy jsou na pozemku ještě tři menší moderní dřevostavby, které majitelé pronajímají, nebo zde ubytovávají návštěvy. Hlavní budova je čtyřpodlažní dřevostavba a jedná se o moderní budovu, která v sobě kombinuje rustikální styl s průmyslovými a moderními prvky. Velkolepý rodinný dům vytváří dokonalý prostor pro trávení volného času i celoroční bydlení.

Galerie: Rodiný dům v lese
Mohlo by se vám líbit

Velká okna vedoucí do zeleně

Vysoké stropy a veliká okna v hlavním obytném prostoru nejenže zajišťují dobré světelné podmínky, ale nabízí i kouzelné výhledy. Dřevem obložené stěny i dřevěné stropy dodávají interiéru rustikální vzhled. Naopak ocelové schodiště dodává klasicky řešené dřevostavbě dodává moderní šmrnc. V patře jsou pak jednotlivé pokoje, které díky všudypřítomnému dřevu působí útulně. Tomu napomáhají vhodně zvolené textilní doplňky.

Zdroj informací: The Nordroom, thenordroom.com

Mohlo by se vám líbit