Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Jak by vypadaly děti Jennifer Aniston a Brada Pitta nebo Justina Biebera a Seleny Gomez?

Info ikona
Ryan Gosling

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by vypadaly děti Jennifer Aniston a Brada Pitta? Nebo Roberta Pattisona a Kristen Stewart? Své šedé buňky mozkové už nemusíte dlouze namáhat, umělá inteligence vám totiž přináší odpověď.

Existují slavné páry, které k sobě perfektně pasují na filmovém plátně, ale ve skutečnosti si nerozumí. Nebo osobnosti, jejichž vztah skončil dřív, než stihly založit rodinu. Pojďme ale pro jednou upustit uzdu své fantazii a podívat se, jak by vypadaly děti známých hvězd, které spolu (bohužel) netvoří pár.

Mohlo by se vám líbit

Romanticky si malujeme například vztah Harryho Stylese s Taylor Swift. Jenom si představte jejich potomka, který by po Harrym zdědil oslňující šarm a po Taylor Swift něžnou tvář. Dlouze polemizovat nemusíme ani o jeho hudebním talentu. Představit si můžeme také dítě hollywoodského akčního hrdiny Keanu Reevese a Sandry Bullock. Pokud by se tato herecká esa rozhodla založit rodinu, pravděpodobně bychom na světě přivítali charismatické a velmi talentované dítě. A zajímavá je také představa toho, jak by vypadalo dítě Roberta Pattinsona a Kristen Stewart nebo Justina Biebera a Seleny Gomez.

Zatímco o vlastnostech dětí můžeme jenom spekulovat, jejich „možnou“ podobu si díky umělé inteligenci prohlédnout můžeme. Uživatel @dontrun_withscissors totiž požádal Midjourney, umělou inteligenci generující obrázky, aby vytvořila rodinné fotografie slavných osobností, které netvoří pár. Výsledek si můžete prohlédnout v naší galerii.

Jak by vypadaly děti osobností, které (bohužel) netvoří pár?
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku