Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Plavky podle hvězd! Je libo plavky od Gigi Hadid nebo Kim Kardashian?

Info ikona
Plavky

Hledáte doslova hvězdné plavky, které nemá každá druhá žena na koupališti? Pak zkuste zabrousit do aktuálních plavkových kolekcí, na jejichž tvorbě se podílely slavné osobnosti. Je libo bikiny od Gigi Hadid? Nebo dáte přednost originálním plavkám od Kim Kardashian?

Gigi Hadid x Frankies Bikini

Zatímco v České republice o značce Frankies Bikini není příliš slyšet, ve Spojených státech amerických jde o značku, ke které upínají zrak teenageři i dospělí. Hádáme ale, že díky spojení s modelkou Gigi Hadid bude o Frankies Bikini slyšet i daleko za hranicemi USA. Spolupráce mezi modelkou a Francescou Aiello, majitelkou Frankies Bikini, je vlastně logickým krokem, který nikoho nešokoval. Gigi a Francesca se totiž přátelí už od základní školy a společně trávily volné chvíle právě na plážích v Malibu.

Ostatně právě krásami Ameriky je inspirována kolekce, kterou Gigi Hadid navrhla pro Frankies Bikini. Dívčí volány, jemné pastely a klasické plédy jsou svěžím vánkem v sortimentu Frankies Bikini, který za normálních okolností vsází spíše na sportovní střihy a neonové barvy. Pokud si na kolekci od Gigi Hadid děláte zálusk, pak ji v první vlně můžete pořizovat již nyní, a to na e-shopu značky. Aktuálně bude k dispozici 58 kousků plavek a plážových doplňků. Na další vlnu nových plavek v kolaboraci s Gigi Hadid se následně můžete těšit 2. června, kdy do prodeje vstoupí dalších 40 kusů. Dobrou zprávou je, že plavky jsou dostupné ve velikostech od XS do XXL.

Skims od Kim Kardashian

Zdá se, že Kim Kardashian je ve svém podnikání nezastavitelná. Navíc, má unikátní dar, na co sáhne, to se prodává. A jinak tomu není ani u kolekce plavek, která vznikla pod její značkou Skims. Navíc, tato plavková kolekce se bez nadsázky zavděčí všem. Je libo trojúhelníkový plavkový vršek a k tomu voděodolné cyklistické šortky? Není problém! Nechcete odkrývat poprsí? Vsaďte na plavecké tričko, které doplňte o klasické bikiny!

Kim Kardashian chytře navrhla 19 kousků plaveckého oblečení, které můžete libovolně kombinovat a vytvořit tak originální plavkový set dle vašeho gusta. Zároveň si můžete vybrat ze sedmi barev - od neutrální tělové až po kobaltově modrou. Samotnou třešničkou je, že plavky jsou vyrobeny ze směsi spandexu a recyklovatelného nylonu, a tudíž je pohodlí zaručeno.

Selena Gomez x La‘Mariette

Pravda, ke spojení mezi Selenou Gomez a značkou La‘Mariette došlo už v loňském roce, přesto si plavky podle návrhu zpěvačky můžete stále pořídit. „Na této značce miluji to, že oslavuje ženy, které milují své tělo, bezpodmínečně si dávají lásku, kterou si zaslouží. Doufám, že ji milujete stejně jako já,“ napsala Selena Gomez v létě 2021 na svůj Instagram. Kolekce obsahuje osm plavkových kousků, které navazují na současné plavkové trendy. Čekejte tedy mnoho šňůrek, překřížená ramínka i vysoké spodní díly. Selena Gomez navíc kolekci vtiskla originální psychedelický potisk, díky kterému budete na pláži k nepřehlédnutí.

Zdroj: seventeen.com, elle.co.uk