Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Týdenní horoskop od 11. do 17. září: Berani budou přehnaně štědří, Lvy čekají revoluční nápady

Týdenní horoskop od 11. září přináší mnoho nečekaných momentů. Podívejte se, co hvězdy připravily pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Tento týden nás čekají zajímavé energie díky novoluní a možnosti pro změny a nové začátky. Připravte se na dobrodružství!

Klára Novotná | 11. 09. 2023

Beran 21. března – 20. dubna

Tento týden je důležitý pro vaše partnerství, domácí život a závazky. Hledáte stabilitu ve všech těchto oblastech a cítíte potřebu organizace. Retrográdní Merkur komplikoval komunikaci, ale teď by měla být plynulá. Nový měsíc vás inspiruje k péči o své zdraví a životní styl. Na konci týdne se očekává pozitivní energie, ale mějte na paměti rozumné výdaje, protože Venuše a retrográdní Jupiter varují před přehnanou štědrostí.

Býk 21. dubna – 21. května

Tento týden se vaše pohoda, spojení a láska dostávají pozornosti vesmíru. Očekávejte stabilnější a láskyplný přístup ve vašem životě. Novoluní podporuje romantiku a kreativitu. Dobré zprávy přicházejí s návratem Merkuru, po dobu retrográdního období komplikoval komunikaci. Mějte však na paměti, abyste důležité kroky raději nechali na konec září, kdy skončí retrográdní stínová fáze. Pozitivní energie může v pátek přijít díky setkání Slunce a Uranu. Držte se zpět ohledně financí!

Blíženci 22. května – 21. června

Tento týden se mění váš přístup k romantice a radostem. Od teď do konce listopadu budete pravděpodobně více uvážliví a rozhodní díky vlivu asteroidů. Vyhněte se přílišnému přemýšlení, ale cítíte se bezpečněji a staráte se lépe o sebe díky nim. Novoluní na konci týdne vám dává šanci změnit svůj životní styl a prostor. Merkurův retrográdní vliv mohl způsobit konflikty, ale nyní, když se vrátil na správnou cestu, budete mít čas na vyjasnění a řešení zmatených situací.

Rak 22. června-22. července

Nyní a v následujících týdnech bude domov vaším šťastným místem. Můžete přemýšlet o tom, jak zlepšit pohodlí a klid ve svém prostředí. Akce asteroidů zvýrazňuje radost ze sdílení a péče, což umocňuje vaše potěšení. Merkur se pohybuje vpřed, což znamená nové cesty, místní dobrodružství a učení se. Během následujících šesti měsíců můžete rozvíjet nové dovednosti a dosáhnout svých snů. S Venuší ve finanční oblasti buďte optimističtí, ale realističtí, abyste se vyhnuli finančním rizikům s vysokými očekáváními.

Mohlo by se vám líbit

Jaroslav Dušek: „Jsem milovníkem života.“

Na DAMU ho nevzali – prý pro nedostatek talentu. Místo toho šel studovat matfyz, ale dlouho tam nevydržel. K herectví se nakonec oklikou stejně dostal a to je moc dobře. Jeden z našich nejlepších herců Jaroslav Dušek v rozhovoru vypráví nejen o novém filmu, ale i o svém vidění světa.
marianne.cz

Lev 23. července-23. srpna

Tento týden se uplatní vaše diplomacie a takt. Vesmír vám pomáhá být skromnější ve vyjadřování svých preferencí. Akce asteroidů zvyšuje empatii a péči o druhé. Novoluní podněcuje změnu hodnot a podporuje ekologičtější etiku. Retrográdní Merkur vás možná donutí zamýšlel se nad penězi, ale právě teď můžete lépe zvážit své investice. Vaše kariéra se rovněž může rozvíjet, díky vlivu Slunce. S Venuší ve znamení jste plní lásky k revolučním nápadům, ale buďte opatrní, abyste nepřeháněli, a pamatujte, že vždy nejde jen o vás.

Panna 24. srpna-22. září

Tento týden budete pociťovat bezpečí, stabilitu a spokojenost díky vlivu tří asteroidů. Peníze získají kosmický impuls, ale důležité je, co s nimi uděláte. Přátelství má pro vás nyní vysokou hodnotu. Může se objevit nový začátek s novoluním ve vašem vlastním znamení, které vám dává šanci na přeměnu. Merkur, vaše vládnoucí planeta, byl nedávno retrográdní, ale nyní se vrací na správnou cestu. Buďte trpěliví, když se přizpůsobujete změnám. Slunce vás spojuje s novými nápady ve sférách médií, spirituality a slávy. Buďte opatrní, abyste to nepřeháněli, i když jste otevření změnám. "Méně je více" bude vaším mottem.

Váhy 23. září-23. října

V nadcházejících týdnech budete cítit větší soustředění a vyrovnanost, protože asteroid Pallas se přesune do vašeho znamení, obnovující rovnováhu. Tento týden je astrologicky náročný, s důrazem na vaši kariéru a finance, což přináší silnou a oživující energii. Novoluní vám pomáhá uspořádat myšlenky po období, kdy byl Merkur retrográdní. S jeho návratem do přímého pohybu máte příležitost dešifrovat své myšlenky a nastavit si cíle na příštích šest měsíců. V pátek může přijít inspirace, když se Slunce setká s Uranem ve vaší oblasti závazků, moci, peněz a intimity. Buďte však opatrní s láskou a financemi ve vztahu k přátelství a spolupráci, protože Venuše a Jupiter varují před přehnanými investicemi. Prozkoumejte situaci důkladně, než se rozhodnete.

Štír
 24. října – 22. listopadu

Po emocionálně náročné fázi vám vesmír nyní pomáhá obnovit rovnováhu ve vašich myšlenkách a emocích. Můžete se zbavit paranoie a začít se cítit klidněji vůči tomu, co se děje ve vašem světě. Asteroid Ceres ve vašem znamení vás povzbuzuje, abyste se lépe starali o sebe a své blízké. Nový měsíc (novoluní přichází v pátek) přináší nové ambice a možnosti spolupráce. Rozpory s přáteli by mohly začít ustupovat s návratem Merkuru z retrográdního období. Buďte však opatrní, když se objeví někdo nový ve vašem životě, a dejte si čas na zralé rozhodnutí.

Mohlo by se vám líbit

„To, čemu věříme, se nám opravdu děje,“ říká funkční lékař Jan Vojáček

Jan Vojáček (39) mění zavedené přístupy k našemu zdraví. Například tvrdí, že neexistují nevyléčitelné nemoci, jen je třeba změnit přístup k jejich léčbě pomocí funkční medicíny. V rozhovoru jsme si povídali nejen o ní, ale i o nerovnováze mužského a ženského světa. Jaký vliv má tato disharmonie na naše zdraví? A dá se to ještě napravit?
marianne.cz

Střelec 23. listopadu-21. prosince

Vaše znamení může mít tendenci zacházet do extrémů, ale vesmír vám nyní pomáhá najít rovnováhu v různých aspektech života. To platí jak pro vaše přátelství a sny, tak pro stabilitu ve financích a domácím životě. Vaše kariéra obdrží novou energii, kterou byste měli využít k růstu a zlepšení svého pracovního života. Merkur, který opustil retrográdní období, vám pomůže vyjasnit myšlenky a plány na příštích šest měsíců. Budete mít šanci ukázat svou kreativitu a inovace ve své práci. Přesto buďte obezřetní, abyste toho na sebe nepřijali příliš mnoho, zejména v partnerství. Dávejte pozor na velké nápady a investice, které by mohly být náročné na zvládnutí.

Kozoroh 22. prosince-20. ledna

Tento týden v práci vynikáte rozumem a diplomacií díky vlivu asteroidů. Rozdíly mezi "my" a "oni" ustupují a vztahy ve všech oblastech života zažívají harmonii. S novoluním se zlepšuje produktivita a sociální média vám opět přinášejí radost. Pozitivní energie Slunce a Uranu koncem týdne přináší do vašeho života inovace zejména v partnerském životě. Mějte však na paměti, abyste nepřeháněli a dodržovali hranice, než nabídnete nebo přijmete velké projekty či zodpovědnost.

Vodnáři 21. ledna-18. února

Tento týden se soustřeďte na nové věci s nadhledem a kritickým pohledem. Asteroidy přinášejí do vašeho života stabilitu, což se projevuje nejen ve vaší kariéře, ale také ve financích a vztazích. Novoluní zdůrazňuje závazky, peníze, moc a intimitu a dává vám šanci napravit nedávné problémy způsobené retrográdním Merkurem. Očekávejte pozitivní změny doma, jakmile se Slunce střetne s Uranem. S ohledem na finance a partnerství buďte obezřetní, protože Venuše a Jupiter jsou v současné době retrográdní. Mějte na paměti hranice a vyvarujte se rychlým finančním rozhodnutím.

Ryby 19. února-20. března

Pokud se vám v této době vztahy týkající se financí a závazků zdají stresující, vesmír vám poskytuje podporu. Nová energie lásky a kreativity všechny sjednocuje, a to včetně vaší rodiny a přátel. Globální solidarita a tolerance jsou klíčovými tématy. Novoluní přináší nové začátky v pracovních i romantických vztazích a umožňuje vyjasnit nedorozumění. Merkur se vrací do přímého pohybu, i když ne všechny problémy budou vyřešeny do konce září. Buďte otevření a upřímní, ale vyvarujte se přehnaným slibům nebo závazkům, zejména před setkáním Venuše s Jupiterem o víkendu.

Zdroj článku

Související články

Zábava
Horoskop od 24. června: Lvi čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Horoskop od 24. června: Lvi čeká úspěšný týden, Berani se mají uvolnit

Zábava
Meryl Streep slaví 75. narozeniny: Připomeňte si největší milníky její kariéry a prohlédněte si, jak se změnil její módní styl

Meryl Streep slaví 75. narozeniny: Připomeňte si největší milníky její kariéry a prohlédněte si, jak se změnil její módní styl

Zábava
Červnový úplněk podle čísel a hvězd: Dopoledne pozor na agresivitu, večer raději zůstaňte doma

Červnový úplněk podle čísel a hvězd: Dopoledne pozor na agresivitu, večer raději zůstaňte doma

Zábava
Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi

Princ William slaví 42. narozeniny: Podívejte se na jeho nejhezčí momenty s Kate a dětmi