Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Zapomeňte na Harryho a Williama! Známe další prince, kteří rostou do krásy

Info ikona
princ Nikolai

Hrála jste si v dětství na princeznu? Chtěla jste mít zámek, koně, truhlici plnou šperků a krásného prince navrch? Pak ze svých tužeb rozhodně nemusíte slevovat. Důležité je, abyste věděla, v jakých aristokratických řekách lovit! Královská seznamka právě začíná!

Zajíček z Dánska

Jednadvacetiletý dánský princ Nikolai je prvorozeným synem prince Joachima a jeho první ženy Alexandry Manley. Pohledný mladík rozhodně po nocích nečte dějiny Dánska, a pravděpodobně ho ani příliš nevzrušuje, že je v pořadí šestým následníkem trůnu. Svůj volný čas totiž věnuje modelingu, ve kterém se mu poměrně daří. Během pařížského fashion weeku se představil na mole značky Dior a zároveň pracuje pro modelingovou agenturu Scoop Models, která spolupracuje například s úspěšnou modelkou Carou Delevingne.

Info ikona
princ Nikolai

Brunejské štěstí

Dalším urozeným je brunejský princ Mateen. Po studiích umění a diplomacie na University of London se navrátil do své rodné vlasti, a vypadá to, že si návrat náležitě užívá. Lety helikoptérou, hraní koňského póla nebo třeba mazlení s tygřaty je součástí Mateenova každodenního života. Nesmíme ale Mateenovi ubírat zásluhy, a tak se sluší říci, že se také vehementně věnuje charitě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Arcivévoda od sousedů

Doby Habsburské monarchie jsou sice v nenávratnu pryč, to ale rozhodně neznamená, že bychom měli zapomínat na habsburské potomky. Třiadvacetiletý Ferdinand Zvonimir von Habsburg je pravděpodobně rád, že k obnovení monarchie nedojde, neboť mnohem raději než na trůnu sedí v závodním autě. V mládí propadl motokárám, ale záhy přesedlal na Formule 2. Není vyloučeno, že v příštích letech se dostane do elitních závodů Formule 1. Ctižádost a talent na to rozhodně má! Budete mu fandit z tribuny?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jižanský temperament

Chladné zámky nejsou pro každého, proto je dobré vědět, že prince najdete i na slunném jihu. Dvaadvacetiletý Konstantin Alexios Řecký a Dánský zatím studuje na univerzitě, přesto v sobě nezapře aristokratkou krev a jeho oblíbenou kratochvílí je lov zvířat.

Mohlo by se vám líbit