Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Dovolená v srdci Prahy

Info ikona
Hotel Augustine

Všichni se o prázdninách rozjíždí k moři, ale vy byste raději zažili trochu městského ruchu se špetkou historie? Pak pro vás máme tip, kde se váš sen o dokonalé dovolené v centru hlavního města stane skutečností.

Promotion | 15. 06. 2021

Jen si to představte, kouzelná atmosféra Malé Strany na vás dýchá z každého rohu, ty nejkrásnější pražské památky máte na dosah ruky a přitom jste v oáze klidu. Vítejte v hotelu Augustine! Hotel byl zrekonstruován ze sedmi historických budov, včetně Augustiniánského kláštera a Svatotomášské pivnice, které daly 101 pokojům originální podobu. Zbylá část kláštera, která sousedí s hotelem, je stále domovem jedněm z posledních aktivních Augustiniánských mnichů v České republice.

Info ikona
Hotel Augustine

Marianne jako doma

My v Marianne jsme dechberoucí prostory hotelu Augustine několikrát využili k focení. V zahradě, kde najdete i sluneční hodiny, jsme naposledy fotili herečku Hanu Holišovou. V jednom z krásných pokojů zase vznikla titulka s herečkou Andreou Růžičkovou a jejím mužem Mikolášem Růžičkou. Na jednu noc zde byly ubytované i výherkyně naší tradiční soutěže pro maminky a dcery. Bára s Věrou přenocovaly v Monastery suite, kde jsou stále historické prvky. V této oblasti hotelu se nacházely prostory Převora, hospodářského správce objektu. Proto zde byl umístěn trezor za kovovými dveřmi. Dnes tyto dveře vedou do koupelny.

Info ikona
Den s maminkou

Špičková kuchyně

Hotel se pyšní i skvělou restaurací, kde připravuje šéfkuchař Martin Boháček speciality moderní evropské kuchyně vytvořené ze sezónních a lokálních surovin. Po náročném dni plném (znovu) objevování pražských krás vám zde nabídnou i jedinečné koktejly vlastní tvorby a široký výběr českých i zahraničních vín. Restaurace i hotel jsou zkrátka skvělým místem pro únik z každodenní reality.

Bar s historií

Atmosféra The Refectory baru vystihuje historický význam místa, kde se Augustiniánští mniši setkávali a pili vlastní tmavé Svatotomášské pivo pod nádherným barokním stropem s freskami. Dnes přináší vnitřní a venkovní prostory The Refectory moderní twist v podobě zážitkové mixologie spojené s příběhy, jako například Andělské Koktejly nebo Koktejly Moser pro ni a pro něj servírované v luxusních křišťálových sklenicích.

Info ikona
Hotel Augustine

Výhodný staycation balíček

Nadchl vás příběh tohoto místa a toužíte ho poznat osobně? Hotel si pro vás připravil výhodný balíček, který obsahuje:

  • Upgradovaný pokoj se snídaní pro dva
  • Parkování zdarma
  • Ochutnávku piva a prohlídku kostela a kláštěra
  • 30% slevu v restauraci z à la carte menu a 30% slevu ve spa
  • Pro rodiny s dětmi druhý pokoj 50% slevou

Svůj pobyt si můžete zarezervovat na [email protected].

Hotel Augustine