Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Najděte svůj vnitřní klid na Maledivách

Průzračné moře, bílé písečné pláže, tyrkysové laguny a neobydlené ostrůvky dělají Maledivy opravdovým rájem, který vám poskytne dokonalý klid na relaxaci vašeho těla i duše.

Promotion | 20. 05. 2019

Každý z nás potřebuje dovolenou, na které zcela vypne a oprostí se od všedního ruchu. Někdo preferuje aktivní odpočinek, jiní nedají dopustit na relax na pláži, masáže a spa. Pětihvězdičkové resorty Constance Hotels & Resorts zde nabízí od všeho trochu v naprosto špičkové kvalitě. Vítejte v ráji!

Nedovedeme si představit poklidnější místo na zemi než proslulé Maledivy. Ty se rozkládají v Indickém oceánu a jsou tvořeny tisíci korálovými ostrůvky, jejichž břehy omývá křišťálově průzrač voda. Už jen pohled na tuto krásu vám navodí vnitřní klid.

maledivy
Constance Halaveli Maldives

V North Ari atolu se nachází Constance Halaveli Maldives. Zde se můžete ubytovat např. v jedné z 57 vilek, které jsou postaveny v moři na kůlech. Při pobytu vám nabídnou nádherné výhledy na nekonečný oceán, vlastní bazén a možnost sestoupení z terasy přímo do oceánu. Na souši pak najdete luxusní plážové vily a prezidentskou vilu.

Při procedurách v místním U Spa by Constance se ponoříte do hluboké relaxace. My bychom neváhali a vybrali si proceduru uvolňující stres. Ta se provádí pomocí pomalých rytmických technik, s aromaterapeutickými oleji, včetně ylang-ylang, vanilky a plumérie, o nichž je známo, že mají relaxační vlastnosti. A víte, co tento jedinečný zážitek ještě umocňuje? Při masáži můžete oknem v podlaze pozorovat podmořský svět!

Místní doporučují, abyste se během prvního dne svého pobytu soustředili jen na sebe, dýchali čerstvý vzduch a napojili se na místní životní rytmus, který je od toho našeho mnohonásobně pomalejší. Pokud to pro vás bude těžké, můžete vyzkoušet relaxační lekci jógy při západu slunce.

joga
Jóga při západu slunce

Jste spíše zastánci již zmíněného aktivního odpočinku? I pro vás se zde najde vyžití. Maledivy mají bohatý podmořský život. Ti kteří se rádi potápí a šnorchlují zde budou v sedmém nebi. Resort Constance Moofushi Maldives, ležící na jižním atolu Ari, je považován za jedno z nejlepších potápěčských míst na světě. Hosté mají možnost vidět např. mantu obrovskou v jednom z 32 potápěčských lokalit.

maledivy
Constance Moofushi Maldives

Ten, komu po potápění vyhládlo uspokojí své chuťové pohárky v hotelové restauraci. Na výběr je i menu, které sestavila výživová poradkyně a Miss World 2003 Rosanna Davison, takže se nebojte, že si na dovolené neudržíte svou štíhlou linii. Ve spolupráci s šéfkuchařem Michaelem Scioli vymyslela jídla, která se co nejvíce podobají místní tradiční kuchyni a zároveň vám dodají dostatek energie na vaše prázdninové dobrodružství. Ochutnat je můžete v jedné z restaurací v obou resortech.

Rozhodně si nenechte ujít fusion restauraci Jing v Constance Halaveli Maledivy. Ta pyšně trůní na kůlech nad mořem a připraví vám chutné speciality složené z ingrediencí východní kuchyně s jemným dotekem západu. Bar s terasou přímo nad modrými vodami vás zláká k příjemnému posezením nad chutným koktejlem.

jing
Restaurace Jing

Nevíme jak vy, ale my bychom si nejraději zabalili kufry a odletěli do tohoto exotického ráje!

Hotely Constance Halaveli a Constance Moofushi