Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Životní styl

Vítězky soutěže Frisco: Jak si užily svůj den?

Přijely, skvěle se bavily a byly zase pohromadě. Podívejte se, co všechno čekalo na vítězky soutěže pro kamarádky.

Promotion | 24. 08. 2018

Marianne a Frisco se spojili, aby zase dali dohromady kamarádky, které na sebe nemají moc čas. Připravili spolu soutěž, kde si parta kamarádek kromě společného setkání užije i den plný hýčkání a zábavy. Zvítězit mohla jen jedna holčičí parta, a proto nebylo lehké vybrat ze stovek soutěžních příspěvků tu pravou. Vítězkami se nakonec staly kamarádky z Ostravy, Markéta, Nikol, Katka a Žaneta. Teď se můžete podívat, jak si užily den s Friscem.

Znají se už roky a dvě z nich dokonce celý život. Markéta a Nikol jsou totiž sestry. Navíc mají všechny čtyři stejně staré děti. Když se sejdou, je to prý jako mateřská školka. Oddech od rodinných povinností už podle svých slov dlouho potřebovaly.

DEN S FRISCEM ZAČÍNÁ

Z Ostravy vyjely vlakem již v brzkých ranních hodinách. Z Hlavního nádraží v Praze vyrazily rovnou do ateliéru, kde je čekal 12 členný tým včetně naší redakce. Nadšené výkřiky ještě před dveřmi nám napověděly, že holky se opravdu těší.

frisco

Naše vítězky vůbec netušily, co je čeká. Každá část dne měla být překvapení. Tím prvním bylo zkrášlování a focení. Nejdříve se jich ujala stylistka Dagmar Gabulová, aby s nimi vybrala outfity dílny H&M. Holkám slušelo úplně všechno. Kdybychom je oblékly do šatů z krabic od Frisca, stále by vypadaly skvěle. Následoval make-up a vlasy, o které se postaralo kadeřnictví Hairtrend. 

Během líčení jsme pro ně připravili kreativní workshop. Pod vedením floristky Markéty Gutheisové si mohly vytvořit květinové věnečky a rovnou se s nimi ozdobit při focení. A protože ten den bylo opravdu horko, vychlazené Frisco přišlo vhod. 

VYPLOUVÁME ZA ITALSKOU KUCHYNÍ

Další překvapení čekalo na pražské náplavce - projížďka lodí Prague Boats, při které vznikly desítky selfíček. “Holky z práce říkaly, že jim musíme všechno nafotit,” smály se.

frisco

Po plavbě holkám trochu vyhládlo, a tak jsme je vzali na večeři. Netušily ale, že si ji musí uvařit samy. Ve škole vaření Laboratorio na ně již čekal šéfkuchař a netradiční recepty italské kuchyně. Všechny ocenily profesionální mixér a zaznělo i přání, že by ho chtěly domů. Naše parta zvládla připravit pokrmy na jedničku. Velkou výhodou školy vaření je, že potom nemusíte uklízet ten nepořádek. Kéž by to takhle bylo doma. 

ZE ZÁSTĚR DO PARTY ŠATŮ

A to stále nebylo všechno. Holky vyměnily zástěry za večerní outfity a s napětím očekávaly, co dalšího pro ně máme připravené. 

Limuzína  k výjimečnému večeru patří, ale to nám bylo málo. A tak přijela cabrio limuzína bez střechy. Asi si dovedete představit to nadšení. “Až si o tomhle všem budeme povídat cestou domů, budou si ostatní ve vlaku myslet, že jsme se zbláznily,” utrousily se smíchem. 

Každý skvělý den by měl končit skvělou party. Limuzína společnosti Cabrio limousine dovezla holky do stylového klubu Le Valmont v centru Prahy. Ale než si zatančily, namíchaly si koktejl z Frisca podle instrukcí barmanky. Nikol byla zvědavá. Měla totiž barmanský kurz. Po přípitku byl čas se bavit.

frisco

KAMARÁDKY ZASE POHROMADĚ

Není lehké si při mateřských povinnostech a práci najít na kamarádky trochu času, natož celý den. Jsme šťastní, že jsme společně s Friscem mohli umožnit Markétě, Nikol, Katce a Žanetě být zase pohromadě. Jsou neskutečně milé, zábavné a prostě své. Holky, děkujeme, že jste se přihlásily. Doufáme, že na všechny zážitky budete rády a dlouho vzpomínat. 

Jak si holky užily den s Friscem?

CELÉ VIDEO Z NEZAPOMENUTELNÉHO DNE S FRISCEM MŮŽETE VIDĚT ZDE.