Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Celebrity

Zdají se perfektní, ale nejsou: Celebrity, které řeší nedokonalosti pleti, jizvy, ale i kožní nemoci

Celebrity a slavné osobnosti jsou také lidé – a stejně jako nás, i je trápí různé tělesné nedokonalosti. Ačkoliv se mnohdy může zdát, že mají perfektní život, dokonale hladkou pleť bez známky vrásek či akné, perfektní křivky a podobně, i světoznámé celebrity trápí naprosto stejné problémy jako nás.

Aneta Akgül | 9. 06. 2023

Problematická pleť

Problematická pleť, akné a jizvičky po něm trápí opravdu velkou spoustu lidí na celém světě. Díky photoshopu, retuši a dalším úpravám máme z fotek mnohdy pocit, že tyto problémy se celebrit absolutně netýkají. Opak je ale pravdou - mnohé z nich problematikou pleti trpí a některé z nich o těchto problémech dokonce otevřeně mluví. Mezi takové celebrity patří například zpěvák Justin Bieber, který se v posledních letech potýkal s aknózní pletí. Justin se se svým problémem svěřil jak veřejnosti, tak své manželce, modelce Hailey Bieber. Právě ta mu s jeho trápením pomohla. Sama má totiž svou vlastní značku produktů na pleť jménem Rhode. Problematické pleti se tudíž věnuje a velmi dobře ji rozumí. Další celebrita, která se s problematickou pletí po mnoho let potýkala je modelka, blízká přítelkyně Hailey, Kendall Jenner. Ta je tváří několika světoznámých značek a tak není divu, že ji její problém opravdu trápil. Modelka v rozhovoru pro časopis Vogue uvedla, že k čisté pleti jí pomohlo omezit mléčné výrobky. Právě laktóza totiž může na pleti dělat opravdu neplechu.

Mohlo by se vám líbit

Marilyn Monroe a její beauty triky, které můžeme aplikovat i dnes

Módní ikona, ztělesnění krásy i sexappealu a nadaná herečka. Od narození Marilyn Monroe uplynulo neuvěřitelných sedmadevadesát let, přesto k této hollywoodské hvězdě stále vzhlížíme a v lecčem se od ní můžeme přiučit.
marianne.cz

Jizvy

Jizvy jsou něco, čeho se zkrátka bohužel nikdy nedá absolutně zbavit. Mít jizvy na obličeji může být opravdu náročné – jak fyzicky, tak psychicky. Ani některé celebrity se obličejovým jizvám nevyhnuly. Je ale zřejmé, že se naučily je akceptovat jako součást sebe a místo toho, aby se je snažily zakrýt, je hrdě prezentují. Patří mezi ně například hollywoodský herec Jason Momoa, který je mimochodem i přes svou obličejovou jizvu mnohými ženami označován jako jeden z nejvíc sexy mužů planety. Ke své jizvě v obočí přišel při potyčce v baru, kdy mu jiný muž rozbil půl litrovou sklenici o obličej. Další známou osobností, která hrdě nosí své jizvy, je zpěvák Seal. Jeho velmi charakteristické typy jizev na obličeji a pokožce hlavy má v důsledku chronického kožního onemocnění.

Obličejová znaménka

Znaménka a pihy máme všichni. Některé z nás trápí, někteří z nás je akceptujeme jako přirozenou součást sebe. Obličejová znaménka na celebritách vnímáme často jako velmi ikonická a jako něco, co dělá osobnosti jedinečnými. Své znaménko krásy ostatně hrdě nosila třeba i Marilyn Monroe! Některé světoznámé celebrity ale jejich znaménko krásy velmi trápilo. Mezi takové patří například modelka Cindy Crawford, která si své ikonické znaménko dokonce chtěla, kvůli posměškům ve škole, nechat odstranit.

Mohlo by se vám líbit

Nejnovější vlasový trend 2023: Všechny budeme toužit po wixie střihu

Jeho údržba je nenáročná, přizpůsobit se dá ženám s různými tvary obličeje i vlasové textury a k tomu díky němu budete šik. No nezní to snově? A právě takový je nový populární krátký střih.
marianne.cz

Kožní nemoci

Různé kožní nemoci trápí opravdu kdekoho. A své o tom ví i nejrůznější celebrity. Kožním onemocněním jménem Vitiligo, kdy díky ztrátě buněk tvořící kožní pigment dochází k vytvoření pigmentových skvrn různých tvarů a velikostí na těle, trpěl třeba král popu Michael Jackson. Toto kožní onemocnění postihlo i modelku Winnie Harlow, která ze svého postižení udělala svou přednost. Je díky tomu jedinečná a nepřehlédnutelná. A právě to je ve světě modelingu obzvlášť důležité.

Mezera mezi zuby

Typický zářivý hollywoodský úsměv zdaleka nemá každá celebrita. Křivé zuby, či mezery mezi nimi, trápí opravdu mnohé z nich. Své o tom ví i modelka Georgia May Jagger, dcera zpěváka Micka Jaggera a bývalé modelky Jerry Hall, která ze své mezery mezi zuby postupem času udělala svou přednost. Jako malá ale populární nebyla. Spolužačky se jí za její vzhled často posmívaly. Ačkoliv se Georgia se svým vzhledem již vyrovnala a mezera mezi zuby ji netrápí, i dnes poukazuje na to, že se jí někteří lidé za její chrup posmívají a poukazuje na to, že i online šikana je stejně závažná, jako ta reálná.

Podívejte se, které celebrity mají stejné nedokonalosti, jako my.
Zdroj článku

Související články

Krása
Nejkrásnější šperky z KVIFF: Filmovému festivalu v roce 2024 dominovala elegance a noblesa

Nejkrásnější šperky z KVIFF: Filmovému festivalu v roce 2024 dominovala elegance a noblesa

Krása
Plážové vlny, okouzlující drdoly a sexy ofiny: Top účesy, které zdobí červený koberec na MFF v Karlových Varech

Plážové vlny, okouzlující drdoly a sexy ofiny: Top účesy, které zdobí červený koberec na MFF v Karlových Varech

Životní styl
Soutěžící Ivka z MasterChef 2020: Sport a vaření jdou dohromady, mlsat se dá i zdravě

Soutěžící Ivka z MasterChef 2020: Sport a vaření jdou dohromady, mlsat se dá i zdravě

Lidé a místa
Jiří Langmajer, Kovy i TMBK: Jejich pracovny, které jsme exkluzivně navštívili, nás nadchly

Jiří Langmajer, Kovy i TMBK: Jejich pracovny, které jsme exkluzivně navštívili, nás nadchly