Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Manikúra v podzimním hávu: Perleťové nehty podle Hailey Bieber nebo želví manikúra

Info ikona
Manikúra

Korálovému laku odzvonilo a do červené "sváteční" manikúry je ještě daleko? Přinášíme vám přehled současných trendů, které hýbou světem manikúry.

Perleťová manikúra

Miluje ji modelka Hailey Bieber a vy ji budete milovat také! Řeč je o perleťové manikúře, která v posledních měsících dobyla sociální sítě (zadejte #GlazedDonut) a je jedním z největších trendů v oblasti manikúry pro letošní podzim. A v čem je perleťová manikúra výjimečná? Především mění barvu v závislosti na úhlu! Nemusíte se tedy bát, že se vám jen tak okouká. I když na internetu najdete mnoho návodů, jak této manikúry docílit, pro perfektní vzhled doporučujeme navštívit zkušenou manikérku. Jedině tak bude váš #GlazedDonut na nehtech perfektní!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jako želva

Želvovina patří k podzimu podobně jako dýňové latté. V letošním roce ale můžete želvovinovou manikúru ozvláštnit také proužkem výrazné barvy, například zářivě zelené. Výsledkem je neotřelá manikúra, která doopravdy připomíná želvu. 

Kobaltově modrá manikúra

Už vloni na podzim manikérky z celého světa sahaly po kobaltově modrém laku. A jinak tomu není ani letos! Tato netradiční barva dodává nehtům šmrnc, a navíc zaručuje, že vaše manikúra bude nepřehlédnutelná. Samozřejmě, kobaltově modrá není pro všechny.

Pokud máte pocit, že jde o příliš výraznou barvu, můžete si s ní jenom decentně pohrát. Co třeba zkusit obrácenou francouzskou manikúru s modrým proužkem namísto bílého? Podobného efektu docílíte také drobnými modrými puntíky na upravených nehtech nebo modrými geometrickými tvary. Odvážnější z vás můžou kobaltově modrou nanést na celý nehet.

Mohlo by se vám líbit

Perfektní manikúra v deseti krocích

Precizní manikúru zvládnete udělat i z pohodlí domova. Vyzkoušejte to podle našeho manuálu!
marianne.cz

Čas na šeříkový odstín

Pokud máte pocit, že kobaltově modrá manikúra není to pravé ořechové, pak dejte šanci světlému odstínu fialové. „Neutrálním tónem je odstín fialové, který padne každému. Jde o skvělou alternativu k hnědým lakům na nehty, které jsou během podzimu všudypřítomné,“ radí manikérka Laura Malarkey pro Who What Wear. V drogeriích nebo parfumeriích se poohlédněte například po laku, jehož barva připomíná šeřík. 

Hnědé nehty

Módní nadšenci si možná všimli, že modelky na přehlídkách značek Brandon Maxwell a Michael Kors měly na nehtech sytě hnědý lak. A světe div se, hnědá manikúra má nejen podzimní nádech, ale především punc elegance. Pokud tedy nechcete experimentovat s výraznými barvami nebo ornamenty, vsaďte letos na podzim na hnědý lak na nehty.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Mikro francouzská manikúra jako aktuální trend

Chcete na svých nehtech vyzkoušet něco nového, a zároveň si nepotrpíte na velké experimentování? Pak podlehněte novému trendu, který si říká mikro francouzská manikúra.
marianne.cz
Zdroj článku