Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Inspirace na stylovou halloweenskou manikúru

Info ikona
Manikúra

Už dávno neplatí, že halloweenská manikúra je synonymem pro nevkusné motivy. Naopak, v posledních letech se o slovo hlásí decentní, a přesto dokonale podzimní manikúra, kterou si na svých nehtech budete hýčkat i mnoho dní po Halloweenu.

Když se řekne halloweenská manikúra, většina z nás si představí děsivě kýčovité nehty plné duchů, pavouků nebo dýní. Pravda, na halloweenské párty se takové nehty ztratí, avšak následující den bychom je úzkostlivě schovávaly v kapsách kabátu. Pokud tedy nechce utratit peníze za drahou manikúru, kterou si užijete jenom jeden večer, pak pro vás máme dobrou zprávu. Existuje i mnoho decentních halloweenských manikúr, které budou zdobit vaše nehty klidně i následující týdny.

Mohlo by se vám líbit

Nechcete se nadobro vzdát strašidelných motivů? Dobře! Zkuste svou manikérku požádat třeba o minimalistické pavoučky, kteří lezou po vašich síťovaných nehtech. Na nehtech jistě vyniknou také drobní černí netopýři. V tomto případě můžete netopýrům věnovat pouze pár nehtů a zbytek nalakovat černým lakem. Minimalisticky působí také duchové junioři, u kterých si můžete vyhrát s tvarem jejich úst. Uvidíte, že rázem vaše nehty dostanou roztomilý nádech.

Na druhou stranu platí, že halloweenskou náladu můžete reprezentovat i pouhým výběrem laku. Nikoho nepřekvapí, že černý lak je jistota, která vypadá nadčasově, punkově, a zároveň strašidelně. Skvěle vypadají také nehty, které nalakujete nejen černým lakem, ale také bílým a oranžovým. Při pohledu na vaši manikúru si rázem všichni vybaví halloweenskou dýni. A náš nejoblíbenější motiv na závěr! Pokud jste minimalista tělem i duší, pak si zamilujete klasickou manikúru, která je ozdobena pouze tenkým červeným proužkem symbolizujícím krev.

Mohlo by se vám líbit