Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Poradna

Jak snadno vyzdobit dům v duchu blížícího se Halloweenu?

Info ikona
Jak snadno vyzdobit dům v duchu blížícího se Halloweenu?

Obchody jsou plné dekorací, jak si ale jednoduše a levně vyzdobit domov bez zbytečného utrácení za jednorázové doplňky? Máme několik zaručených tipů.

Terezie Benoni | 14. 10. 2021

Je hned několik artiklů, bez kterých se tento duchařský svátek zkrátka neobejde. Jsou to kostry, dýně, netopýři, pavouci a pavučiny, svíčky, a to nejlépe všechno najednou. Ptáte-li se na barevnou kombinaci, tak prim hraje černá doplněná o barvu krve a rozzářenou dýňovou oranžovou. Jestli chcete vnést do svátku, který není spojován s nějakým velkým vkusem, přeci jen trochu elegance, máme tip. Rozhodně nešlápnete vedle s temným modrým sametem doplněným o zlaté svícny s vysokými svícemi a další kovové dekorace, ve kterých se jejich plamen bude odrážet. Pokud se rozhodnete jít klasickou cestou, nakupte spoustu černého a oranžového papíru a pusťte se s dětmi do vyrábění.

Galerie: Dům nazdobený na Halloween
Mohlo by se vám líbit

Co vyrobíte za jedno odpoledne?

Obchody jsou před Halloweenem doslova přeplněné k prasknutí všemi možnými dekoracemi. Co doma nevyrobíte jsou umělé pavučiny, nějací ti pavouci a kostlivci. Do čeho se s chutí můžete pustit s kousky tvrdého papíru jsou ozdoby na brčka, girlandy s netopýry, duchy a s dýněmi, a obecně jakékoli papírové příšery, které můžete libovolně rozvěsit v interiéru nebo přilepit na okna. Snadno můžete v interiéru narafičit všemožné bubáky a mrtvoly, když vycpete punčochy, nasadíte na ně boty a necháte je vykukovat ze skříně nebo zpod jiných kusů nábytku. Pro milovníky přírodních materiálů doporučujeme nasbírat spousty barevného listí a navléknout je na provázek. Takto vyrobené girlandy vkusně nazdobí jakýkoli interiér a když je doplníte dýněmi všech velikostí, můžete takto nechat interiér nazdobený nejen na tyto svátky. Aby se dýně hned nekazily, nemusíte je vydlabávat, ale můžete je nechat vcelku a pomalovat nebo polepit. Základem halloweenského dekoru je tajemné osvětlení, které vyčaruje tu pravou duchařskou atmosféru. Nezapomeňte tedy na svíčky, světelné řetězy a lucerny.

Info ikona
Jak snadno vyzdobit dům v duchu blížícího se Halloweenu?

Jestli dáváte přednost eleganci, je kombinace černé a zlaté tou správnou volbou.

Info ikona
Zara Home
Mohlo by se vám líbit