Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Soutěž kosmetických přístrojů: Vítěz se vyhlašuje každý rok a ocenění je prestižní

Info ikona
krásná pleť

Každý rok se dozvídáme, jaká společnost vyhrává ceny za prvotřídní kosmetické přístroje, které zkrášlují naše tělo a díky tomu zvyšují i naše sebevědomí. Jaké to jsou a proč se vyplatí výherce znát?

Promotion | 12. 05. 2021

Prestižní záležitost 

Soutěž organizuje společnost Euromonitor International Ltd. z Británie, která současně publikuje nejkomplexnější průzkum trhu v oblasti péče o pleť na celém světě. Její výsledky jsou proto považovány za prestižní a mají cennou výpovědní hodnotu pro všechny ty z nás, kteří o sebe rádi pečují a hýčkají své tělo chytrými vychytávkami.   

Anti-ageing v hlavní roli 

Asi vás nepřekvapí, že globální výzkumné firmy hlásí pro rok 2020 růst kosmetických zařízení zaměřených na anti-ageing. Důvodem může být i to, že my zákazníci pociťujeme výhody péče o pleť, které lze získat z jednoho ze systémů kosmetických přístrojů a doplnit tak svoji běžné kosmetické rituály. 

Jak jsme se o soutěži dozvěděli? 

Naše oblíbená společnost Nu Skin byla již čtyři roky po sobě jmenována světovou značkou #1 v systémech kosmetických přístrojů! Najdete mezi nimi například ageLOC Boost®, který představuje jedinečnou technologii variabilního pulzního mikroproudu a který zvyšuje přirozenou záři vaší pokožky. Rodina přístrojů společnosti Nu Skin navíc zahrnuje: ageLOC Galvanic Spa®, ageLOC Body Spa, ageLOC LumiSpa® a ageLOC LumiSpa Accent k řešení řady hlavních prvků péče o pleť spotřebitelů, jako je jemnost, čištění, zpevňování, hydratace a vzhled linií a vrásek. 

Co dokáže ageLOC Galvanic Body Spa?

  • Napomáhá při dodávání klíčových přísad do pokožky.
  • Laboratorní výzkumy ukazují, že ošetření galvanickým prouděním může posílit přísun anti-ageingových složek až na dobu 24 hodin.
  • Vylepšená ergonomie – nový tvar ageLOC Galvanic Body Spa je navržen tak, aby se lépe přizpůsobil konturám těla.
  • ageLOC vodivý povrch – představuje větší patentovaný vodivý povrch ageLOC, který má schopnost dodat až 10krát více přísad ageLOC do vaší pokožky.
  • Optimalizovaný pulzující galvanický proud asistuje při stimulaci pokožky, pomáhá ji očistit a osvěžit, a tím snížit viditelné známky stárnutí pleti. 

Krémy s unikátním složením 

V balení ageLOC® Galvanic Body Trio najdete také Body Shaping Gel. Obsahuje látku Laminaria Digitata, která pomáhá při odbourávání tuků. Tento gel se doporučuje používat třikrát v týdnu na partiích, jejichž vzhled chcete zlepšit – tedy na stehnech, pažích, hýždích nebo spodní straně břicha. 

Zdroj Euromonitor International Limited; Podmínky maloobchodní hodnoty RSP; všechny kanály; 2017 až 2020. Kosmetická zařízení jsou kosmetická zařízení pro péči o pleť pro domácí použití, která jsou výhradně spárována nebo se doporučuje jejich použití s aktuálním spotřebním materiálem stejné značky. Ověření tvrzení na základě vlastního výzkumu a metodiky Euromonitoru provedeného v lednu až březnu 2021. Prodej kosmetických zařízení pro péči o pleť pro domácí použití zahrnuje prodej elektrických čisticích prostředků na obličej, jak je definováno v databázi Passport. Tato kategorie nezahrnuje přístroje pro péči/odstraňování chloupků, holicí strojky na tělo a přístroje pro péči o ústní dutinu.
krásná pleť za pomoci kosmetických přístrojů