Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Odhalte tajemství zářivé pleti a nekonečné vitality!

Info ikona
žena s nápojem

Objevte nejnovější klenot ve světě krásy a wellness – Imperial Matcha Tea Collagen. Tento revoluční nápoj nabízí perfektní symbiózu japonského zeleného čaje matcha, LMW kolagenu a vitamínu C, které společně působí na obnovení vaší pleti, posílení vlasů a nehtů, a zároveň dodá tělu potřebnou energii. Každé balení nabízí měsíční kúru, která vám pomůže nastartovat cestu k harmonickému zdraví a neodolatelné kráse.

Promotion | 1. 11. 2023

Starat se o sebe nejen zvenčí, ale i zevnitř se pomalu, ale jistě, stává samozřejmostí. Tělo i duše jsou vzájemně propojené a navzájem se ovlivňují. Proč si tedy nedopřát kromě zdravé stravy, dostatečného pitného režimu nebo pravidelné návštěvy kosmetiky ještě něco navíc? Vytvořte si každodenní malé rituály, které přinesou velký efekt do budoucna. Takovým rituálem může být třeba krátká obličejová jóga, meditace nebo třeba chvilka pro sebe při popíjení nápoje obsahující prospěšné látky. 

Takovým nápojem by mohl být třeba Imperial Matcha Tea collagen, který svým revolučním složením překonává hranice krásy a wellness. Tento inovativní blend pravého japonského zeleného čaje matcha, unikátního LMW kolagenu a vitamínu C podporuje vitalitu, zářivou pleť, ale prospívá i vlasům a nehtům. Každé balení je navrženo tak, aby vám poskytlo měsíční kúru, která zahájí vaši cestu k harmonickému zdraví a neodolatelné kráse.

Info ikona
Kyosun

Co přesně Imperial Matcha Tea collagen obsahuje?

Imperial Matcha Tea collagen je výsledek pečlivého výběru nejkvalitnějších přírodních ingrediencí. Hlavním pilířem je pravý japonský bio Matcha Tea, který je známý svými detoxikačními vlastnostmi a schopností dodávat energii. LMW kolagen od společnosti Viscofan přichází s vysokým obsahem bioaktivních peptidů, které podporují tvorbu kolagenu ve vašem těle, zatímco vitamín C z plodů rostliny acerola podporuje absorpci kolagenu a dodává vaší pleti nezbytný antioxidant. 

Na měsíc máte vystaráno

Praktické balení po jednotlivých sáčcích vám nabízí jednoduchý a efektivní způsob, jak zahájit svou cestu k lepší pleti a celkovému zdraví. Balení na 30 dní je rozděleno do čtyř samostatných oddílů, každý pro jeden týden, což zjednodušuje sledování vašeho pokroku a udržení motivace. 

Info ikona
Imperial Collagen

Vědecká data mluví jasně 

Tento nápoj je navržen tak, aby podporoval tvorbu kolagenu, což je klíčové pro zdravou a krásnou pleť, husté vlasy a pevné nehty. Díky přírodním ingrediencím dodá vašemu tělu také potřebnou energii, aby bylo připraveno čelit výzvám každodenního života. Studie potvrdily účinnost LMW kolagenu v Imperial Matcha Tea collagen. Denní perorální podávání 2,5 g LMW kolagenu významně zlepšilo vzhled pleti, zvýšilo hydrataci pokožky a snížilo výskyt vrásek u 80 žen středního věku během šestitýdenního testu. 

Vytrvalost se vyplácí

Pro dostavení efektu je nutné pravidelné pití dvou porcí nápoje denně po dobu alespoň jednoho měsíce. Ráno si dopřejte Imperial Matcha Tea collagen až po snídani a druhou porci vypijte minimálně 5–6 hodin před spánkem. Díky snadné a rychlé přípravě můžete začít už dnes! 

Do 30.11.2023 máte možnost zakoupit Imperial Matcha Tea collagen se slevou 25 %. V košíku své objednávky stačí zadat kód: Marianne a sleva 25 % je vaše.  

Měření