Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Když věda a příroda spojí své síly

Info ikona
OČní krém

Většina beauty značek přicházejících s novinkami už pochopila, že propojení tradic, přírody a moderních poznatků přináší neuvěřitelné výsledky, což představuje výhru pro životní prostředí i ženskou krásu.

Promotion | 19. 05. 2023

Vývoj s respektem

Oriflame, švédská značka s více než 55 lety zkušeností, se neustále inspiruje rostlinami žijícími v drsném severském klimatu. Jejich přírodní kosmetika kombinuje sílu přírodních ingrediencí s pokročilým výzkumem a klinickými testy účinnosti. Vývoj produktů je svěřen více než 100 vědcům ve Stockholmském Institutu pro výzkum pleti.

Nová značka NovAge+ přináší kosmeceutické účinky a zároveň je šetrná k pleti i planetě. Je vyvinuta s využitím bio aktivačních technologií inspirovaných přírodou, které aktivují přirozené biologické funkce pokožky. Ty se neustále mění – ovlivňuje je například věk, strava, míra stresu nebo prostředí, ve kterém se nejčastěji nacházíme.

Produkty NovAge+ ale poskytují výjimečné výsledky rychleji než kdy dříve, bez ohledu na typ pleti. Jedním z hlavních důvodů, proč tomu tak je, se rozhodně řadí i možnost všechny produkty NovAge+ mezi sebou vzájemně kombinovat a neustále se tak přizpůsobovat přicházejícím změnám.

Info ikona
kosmetika

Péče o pleť by měla být relaxem a radostí

Řada NovAge+ nabízí čtrnáct různých produktů, které si jen přizpůsobíte sobě na míru. Můžete tak vzájemně kombinovat třeba sérum pro zpevnění pleti, oční krém na projasnění očních partií a denní krém s omlazujícími účinky a přidat i krém s ochranným SPF faktorem.

Pravidelné používání produktů NovAge+ přináší výrazné výsledky. Každý produkt obsahuje aktivní látky, které spolu vzájemně synergicky působí. Abyste dosáhla nejlepších výsledků, musíte být na sebe přísná a váš pleťový rituál dodržovat opravdu každý den ráno i večer.

Info ikona
Veronika Kašáková

Zázrak po probdělých nocích

Modelka a ambasadorka Oriflame, Veronika Kašáková, testovala produkty NovAge+ po dobu téměř dvou měsíců a je z jejich účinků nadšená. NovAge+ je pro ni jedničkou na trhu díky možnosti výběru produktů dle typu a potřeb pleti, a také možnosti kombinace textur a obsahu SPF. Zamilovala si zejména rozjasňující oční krém, který pro ni byl po probdělých nocích naprostým zázrakem. Oriflame je pro ni spolehlivým partnerem a pomocníkem, který jí pomáhá cítit se lépe. „Můj oblíbený produkt je Novage+ zelené sérum a rozjasňující oční krém. Ten mě zachraňuje každé ráno, abych nevypadala unaveně.“ říká Veronika Kašáková, modelka a zakladatelka NFVK.

S využitím inspirace přírodou a vědeckého výzkumu se NovAge+ stává revolučním řešením pro dokonalou péči o pleť. Začněte svůj pleťový rituál s touto inovativní řadou a vychutnejte si krásu a zdraví vaší pleti.

Čím se vyznačuje řada NovAge+? 

 • Klinicky ověřené výsledky již za 2 týdny 
  11 bio aktivačních technologií aktivuje přirozené regenerační, obnovující a posilující procesy v pleti. 

 • 4 bio aktivační technologie -patentované nebo čekající na patent 
  Přinášejí účinky aktivních látek, jako je retinol, niacinamid, vitamin C a kyselina kojová, a zároveň jsou šetrnější k pleti. 

 • Nová úroveň vrstvení produktů 
  Každý krok rituálu je navržen tak, aby zvýšil účinek ostatních kroků. 

 • Vyvinuto pro všechny typy pleti včetně citlivé 
  Testováno dermatologicky (všechny produkty) a oftalmologicky (oční krém).  

 • Ekologicky udržitelný přístup 
  Odpovědný přístup k získávání surovin a upcyklaci. 
  Obaly obsahují minimálně 25 % recyklovaného skla nebo 30% recyklovaného plastu

Info ikona
rozjasňující krém

Najděte svůj ideální rituál

Použijte nástroj na digitální diagnostiku pleti a najděte vlastní rituál Novage+ o 4 krocích! Nástroj nabízí analýzu nejhlubších potřeb vaší pleti a vybere všech 5 produktů na základě vašich individuálních charakteristik. Budou pracovat v dokonalé synchronizaci s vaší pokožkou – a mezi sebou navzájem – pro maximální výkon a vynikající účinky. Dodržujte rituál péče dvakrát denně a uvidíte více výsledků – rychleji!

Naskenujte QR kód níže a otevřete nástroj pro online diagnostiku pleti. 

Nakupujte na e-shopu www.oriflame.cz 

Info ikona
qr kod
Měření