Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Zrekonstruovaný stoletý byt oslavuje bílou klasiku

Info ikona
Sedmdesátimetrový byt v bílé barvě

Bílý základ, černé akcenty a měděné detaily. Tak je zařízený interiér, které se dočkal důkladné rekonstrukce. Třípokojový byt dnes nabízí moderní bydlení a ze své historie si bere jen to nejlepší.

Terezie Benoni | 18. 04. 2023

V bytovém domě v širším centru švédského Stockholmu najdeme bytový dům postavený v roce 1912. Jeno interiér byl po letech chátrání důkladně opravený, přesto se podařilo zachovat si něco z historie. Vysoké stropy, veliká okna, příjemné dispozice. To byly základní ingredience, se kterými měli architekti dál pracovat. Bylo potřeba vyřešit nové topení, položit nové podlahy, navrhnout a nechat vyrobit moderní kuchyň. Na podlaze jsou v celém bytě kromě hlavní ložnice a koupelny masivní jednovrstvé dubové parkety. Sedmdesátimetrový byt byl nakonec opravený klasickým způsobem. Dominují mu bílé zdi i bílý nábytek, které jsou v kontrastu s tmavými rámy oken a tmavými dekoracemi.
 

Galerie: Sedmdesátimetrový byt v bílé barvě
Mohlo by se vám líbit

Dostatek společného prostoru

Dominantní místností je hlavní obytný prostor s velikými okny, kde najdeme kuchyň, jídelnu i obývací pokoj. Tento fantastický prostor je po celý den zalitý denním světlem a nabízí dostatek místa k posezení i pro početnější návštěvu. Kuchyňská linka v bílé barvě nestrhává pozornost a působí zcela nenápadným dojmem. Splývá s okolní bílou výmalbou. Výrazný je naopak černý moderní jídelní stůl s černými židlemi, který osvětlují stylová měděná svítidla. V bytě najdeme ještě prostornou minimalisticky zařízenou ložnici s velkými vestavěnými skříněmi a pak menší pokoj, který slouží jako pracovna.
 

Mohlo by se vám líbit


Zdroj: nestorfastighetsmakleri.se, @nestorfastighethetsmakleri

Zdroj článku