Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

Dřevěný mini přívěs má spoustu promyšlených detailů

Info ikona
Vyklopením boční stěny a přenesením matrace ven se stane celá krajina vaším luxusním dovolenkovým apartmánem.

Francouzi milují kempování a dovolenou v karavanech, a proto není divu, že právě z této země pochází nový obytný přívěs, který vám vytvoří perfektní zázemí na dovolené. Přitom váží jen 450 kg, zapojíte ho za osobní auto a dostanete se s ním kamkoliv!

Anna Černotová | 13. 06. 2019

Pokud rádi cestujete z místa na místo, už jste určitě o obytném vozu nebo přívěsu uvažovali. Někoho odradí vysoká cena, jiného zas potřeba silnějšího auta a celková nemotornost velkého kolosu. Francouzská společnost Carapate  vyrábí přívěs, který váží jen 450 kg, je vysoký necelé dva metry a s podlahovou plochou 3 m² je tak kompaktní, že skoro nevíte, že ho máte za autem. Přitom je uvnitř dokonale promyšlený, takže i na malém prostoru máte velké pohodlí. Základem interiéru je třídílná pěnová matrace, kterou můžete poskládat do libovolné varianty. Má voděodolný nátěr, takže ji můžete i vyložit ven a využít jí jako venkovní postel nebo pohovku. 

Galerie: Prázdninový domov na kolech
Mohlo by se vám líbit

Vyroben z materiálů určených pro lodě

Na stěnách nechybí spoustalátkových závěsných kapes, které schovají všechny drobnosti a skvělou vychytávkou je kuchyňský koutek, který se dá z prostoru přívěsu v hezkém počasí vysunout a vytvoří tak malou venkovní kuchyni s dřezem a plotnou. Vyspí se tu pohodlně dva dospělí a dítě. Přívěs má panoramatická okna a plně výklopnou boční markýzu, která nabízí nádherný výhled. Je vyroben z lehké, ale odolné námořní vodovzdorné překližky, která je snadno opravitelná a má dobré izolační vlastnosti, a navíc je přirozeně krásná. S vozítkem Carapate se klidně můžete zabydlet i mimo kempy– je vybaveno solárním panelem, dvanácti voltovou baterií, elektrickými zásuvkami, USB porty a k dispozici je i hasicí přístroj, detektor kouře a detektor oxidu uhelnatého. Cena nového přívěsu začíná na čtrnácti tisících eur, což je zhruba necelých 360 tisíckorun.

Mohlo by se vám líbit