Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Dům

Rodinný dům v minimalistickém skandinávském stylu nabízí vzdušnost i pohodlí

Info ikona
Rodinný dům v minimalistickém skandinávském stylu nabízí vzdušnost i pohodlí

Mix útulnosti a pohodlí, dokonalý balanc mezi estetikou a funkčností. Takový je rodinný dům postavený u břehu jednoho ze švédských jezer.

Terezie Benoni | 10. 10. 2023

Velký rodinný dům o sedmi pokojích má obytnou plochu něco málo před dvě stě metrů čtverečních. Obytnou plochu ještě rozšiřuje veliká šedesátimetrová terasa. Díky tomu, že je terasa z velké části zastřešená, stala se ideálním místem, kam umístit druhý jídelní stůl a také pohodlná lehátka. Střecha chrání nábytek před rozmary počasí, a tak si majitelé nemusí dělat starosti s jejich uklízením. Polovinu roku tak mohou naplno využívat venkovní prostor. Malou cestičkou se přes pozemek dostanou k jednomu z nejčistších švédských jezer nazvaných Skåne, kde z vlastního dřevěného mola mohou nastoupit do loďky, nebo skočit do ledové vody.

Galerie: Dům s vlastním molem
Mohlo by se vám líbit

Interiér domu se chlubí praktickými úložnými prostory

Dům má šikovné dispozice i pro početnější rodinu. Hlavní společné obytné prostory jsou situované do přízemí, kde je také veliká garáž sloužící také jaké dílna. Obývací pokoj je propojený s jídelnou a otevřenou kuchyní. Kromě pracovny je zde také prostorná ložnice s vlastní koupelnou a šatnou. Z té se dá volně vejít na terasu. V podkroví jsou tři ložnice. Každá z nich má vlastní menší šatnu, je zde další koupelna a nechybí praktická komora, která poskytuje další potřebné úložné místo.

Mohlo by se vám líbit

Zdroj informací: Fantastic Frank, fantasticfrank.se

Zdroj článku