Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Dům

Rustikální stoletý domek je ztělesněním přímořské elegance

Info ikona
Místo jako stvořené pro odpočinek

Probudí vás burácení vln, které můžete pozorovat z verandy, zachumlaní do deky s šálkem horkého čaje. Místo jako stvořené pro odpočinek hostilo nejednu hollywoodskou hvězdu, která toužila po návratu k prostému a obyčejnému životu uprostřed fascinující přírody.

Terezie Benoni | 29. 09. 2023

The Beach Hut se nachází na travnatém návrší přímo na pláži, v malém údolí Millook mezi oblíbenými přístavními městy Bude a Boscastle. Toto tajné místo pro surfování na severu Cornwallu nabízí zážitek jak z okolní nádherné přírody na pobřeží Atlantiku, tak ze samotného stylového ubytování v rustikální chatě. Domek postavený na počátku 20. let minulého století sloužil od počátku jako prázdninový domek. Rustikální chata od doby svého vzniku hostila řadu slavných hostů, ale také zcela obyčejné lidi, kteří hledali skutečný klid v panenské přírodě s vlastní pláží. Jednoduchá dřevostavba je postavena na skalnatém pobřeží a díky jedné kamenné zdi odolá i silným poryvům větru.

Galerie: Místo jako stvořené pro odpočinek
Mohlo by se vám líbit

Místo jako stvořené pro odpočinek si zamilovaly hvězdy Hollywoodu

Anglické počasí je pověstné svou nevyzpytatelností a o pobřeží Atlantiku to platí dvojnásob. Tato chatka s tím ale počítá a dřevěné podlahy jsou důkladně odizolované. Stačí si zatopit v kamnech v kuchyni a kdyby to nestačilo, je tu také moderní elektrické topení. S bíle natřenými dřevěnými podlahami a rustikálně pojatým interiérem je toto místo ztělesněním přímořské elegance. Interiér jednopatrového domku je vyřešený jednoduše a díky otevřeným krovům působí vzdušným dojmem. V jedné obytné místnosti najdeme obývací část, kuchyňku s jídelním stolem, ložnici s pohodlnou velikou postelí. Jedinou místností, která si vysloužila samostatný vchod, je pohodlná koupelna, která je umístěná tak, abyste se mohli hned po příchodu z pláže osprchovat a nenosili písek do interiéru. Nesmíme zapomenout na úžasnou terasu s posezením a s výhledem na nekonečnou hladinu oceánu.

Mohlo by se vám líbit

Unique Homestays, www.uniquehomestays.com

Zdroj článku