Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Klasický čtyřpokojový byt vzdává hold tradici

Info ikona
Klasický čtyřpokojový byt vzdává hold tradici

Devadesátimetrový byt se majitelé rozhodli zrekonstruovat klasickým způsobem. Pokusili se zachránit dřevěné podlahy a také při výběru nábytku i dekorací se drželi osvědčené klasiky. Díky tomu je jejich domov zcela nadčasový.

Terezie Benoni | 6. 09. 2021

Na trhu je nepřeberné množství nábytku i dekorací a vybírat můžete z celé škály rozmanitých stylů. Jestli se cítíte zmatení, není jednodušší řešení než vybrat z kousků, které jsou už roky prověřené a máte jistotu, že nikdy nevyjdou z módy. V tomto stylu se rozhodla svůj zrekonstruovaný byt zařídit také rodina, která se před několika lety přestěhovala do devadesátimetrového bytu rozděleného na tři ložnice a jeden velký společný prostor. Jednoduchý klasický styl se dokonale hodí do budovy postavené na přelomu minulého století, kde nechybí vysoké stropy, veliké okenní otvory, a v některých místnostech se podařilo zachovat původní dřevěné podlahy.

 

Galerie: Klasicky zařízený byt
Mohlo by se vám líbit

Z dětského pokoje je pracovna

Vstupní hala nabízí dostatek místa k odložení oblečení, je zde také toaleta pro hosty. Odtud je možné také vejít do hlavního obytného prostoru, kam je situovaná moderní kuchyň, obývací pokoj a jídelna. Kuchyňská linka je ve světle šedém tónu s kamennou pracovní deskou a bílým kachlovým obkladem. V celém prostoru jsou repasované parkety, které pomáhají jednotlivé zóny sjednotit. Obývací pokoj je zařízen jednoduše a účelně, aby si rodina mohla odpočinout a společně trávit čas. Rekonstrukce se dočkala také koupelna a druhá samostatní toaleta. Z hlavní ložnice se dá vejít na prostorný balkón, který je orientovaný na jih a vede do klidného vnitrobloku plného zeleně. Další ložnice slouží na přespání pro děti majitelů, které jsou už na vysokých školách a občas přijedou na návštěvu, další bývalý dětský pokoj dnes slouží jako klidná pracovna.

Mohlo by se vám líbit