Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Byt

Klasický čtyřpokojový byt vzdává hold tradici

Info ikona
Klasický čtyřpokojový byt vzdává hold tradici

Devadesátimetrový byt se majitelé rozhodli zrekonstruovat klasickým způsobem. Pokusili se zachránit dřevěné podlahy a také při výběru nábytku i dekorací se drželi osvědčené klasiky. Díky tomu je jejich domov zcela nadčasový.

Promotion
Promotion
Terezie Benoni | 6. 09. 2021

Na trhu je nepřeberné množství nábytku i dekorací a vybírat můžete z celé škály rozmanitých stylů. Jestli se cítíte zmatení, není jednodušší řešení než vybrat z kousků, které jsou už roky prověřené a máte jistotu, že nikdy nevyjdou z módy. V tomto stylu se rozhodla svůj zrekonstruovaný byt zařídit také rodina, která se před několika lety přestěhovala do devadesátimetrového bytu rozděleného na tři ložnice a jeden velký společný prostor. Jednoduchý klasický styl se dokonale hodí do budovy postavené na přelomu minulého století, kde nechybí vysoké stropy, veliké okenní otvory, a v některých místnostech se podařilo zachovat původní dřevěné podlahy.

 

Z dětského pokoje je pracovna

Vstupní hala nabízí dostatek místa k odložení oblečení, je zde také toaleta pro hosty. Odtud je možné také vejít do hlavního obytného prostoru, kam je situovaná moderní kuchyň, obývací pokoj a jídelna. Kuchyňská linka je ve světle šedém tónu s kamennou pracovní deskou a bílým kachlovým obkladem. V celém prostoru jsou repasované parkety, které pomáhají jednotlivé zóny sjednotit. Obývací pokoj je zařízen jednoduše a účelně, aby si rodina mohla odpočinout a společně trávit čas. Rekonstrukce se dočkala také koupelna a druhá samostatní toaleta. Z hlavní ložnice se dá vejít na prostorný balkón, který je orientovaný na jih a vede do klidného vnitrobloku plného zeleně. Další ložnice slouží na přespání pro děti majitelů, které jsou už na vysokých školách a občas přijedou na návštěvu, další bývalý dětský pokoj dnes slouží jako klidná pracovna.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion