Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Příroda, wellness a saunové rituály: máme tip, kde si skvěle odpočinete

Info ikona
Bazén v hotelech Lanterna a Horal

Plánujete vyrazit za odpočinkem? Někam, kde si užijete hýčkání s prvotřídním wellness a skvělým jídlem? Máme pro vás tip: zajeďte si do Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Tady najdete vše pro vyčištění hlavy a načerpání energie.

Promotion | 10. 04. 2024

Příroda Beskyd s čistými lesy, rozkvetlými loukami a nádhernými výhledy z hřebenů hor je jako stvořená pro pohodové vycházky, náročnější túry i výlety na (elektro)kolech. Po návratu se pak v komfortních hotelech Lanterna a Horal zahřejete v termálním bazénu a sauně, uvolníte unavené svaly při relaxační exotické masáži, vychutnáte si moderní krajovou kuchyni, ve které nechybí tradiční valašské speciality včetně frgálů a kyselice, a oddáte se slastnému nicnedělání obklopení péčí přívětivého personálu. Podívejte se, jaké pobyty hotely právě teď nabízejí!

Ideální místo pro páry i pro rodiny: který hotel vybrat?

Pro rodiny s dětmi a aktivní cestovatele, kteří rádi vyráží za sportem a do přírody, je v Resortu Valachy jako stvořený Wellness hotel Horal s relaxačním centrem Wellness Horal. Nachází se u něj i golfové hřiště, tenisový kurt, fitko, bowling, půjčovna elektrokol nebo dětská Kulíškova naučná stezka.

Nedaleký Spa hotel Lanterna je zase díky komorní atmosféře a nadstandardním službám skvělý pro páry a milovníky zážitkové gastronomie. Právě prošel rekonstrukcí a honosí se novou moderní restaurací s lounge barem, venkovní terasou nebo komfortními pokoji, z nichž některé mají zimní zahradu s vanou přímo u okna.

Bazény, wellness, jóga a další služby v ceně

Resort Valachy si zakládá na nadstandardní péči o hosty, proto máte v obou hotelech v rámci pobytu nejen snídani, ale také večeři a volný vstup do relaxačního centra Wellness Horal. Při pobytu ve Spa hotelu Lanterna vás čeká ještě další hýčkání: v ceně je i odpolední snack Aperitivo moment a volný vstup do dalšího, komorního hotelového L-Spa. O víkendech se konají bezplatné lekce jógy a na výlety do přírody vám zdarma půjčí LEKI hole na nordic walking.

Info ikona
Wellness Horal

A to stále není vše! Ve wellness centrech se denně konají oblíbené saunové rituály (novinkou jsou meditační rituály s aroma vykuřovadly), můžete si dopřát úžasnou exotickou masáž od rodilých asijských masérek nebo zajít na kurz pečení valašských frgálů. V Lanterně vás potěší pravidelné večery s živou hudbou k posezení u sklenky vína či drinku.

Info ikona
Wellness Horal

A nesmíme zapomenout na gastronomii! Hotelové restaurace nabízí moderní krajovou kuchyni, v nabídce pokrmů nechybí typické regionální suroviny jako sýry nebo zvěřina. Pokud si rádi užíváte vyladěné večerní stolování, zajděte si na degustační menu snoubené s moravskými víny do zážitkové restaurace Vyhlídka. Náš tip: ve středu 8. 5. se chystá ve Vyhlídce degustační večer s michelinským šéfkuchařem Romanem Paulusem, ve středu 1. května si můžete připomenout základy stolování a společenského chování s mistrem etikety Ladislavem Špačkem.

Ladislav Špaček, Roman Paulus a další tipy na akce

Spojte návštěvu Velkých Karlovic s některým ze zajímavých programů. Lanterna pořádá i pobyty věnované osobnímu rozvoji s předními českými kouči a inspirativními osobnostmi. Co se chystá v nejbližší době?

  • 1. 5.            Etiketa stolování s Ladislavem Špačkem
  • 5.-7. 5.        V síti s Karolem Suchánkem
  • 8. 5.           Galavečer s Romanem Paulusem
  • 10. 5.          Marek Orko Vácha: Krajina, zrcadlo duše
  • 30. 6.          Večer se Z. Czendlikem: Polsko krásné, Polsko mé
  • 7.-10. 7.      Motivace a výchova s Marianem Jelínkem
  • 6. – 8. 9.     Cesta k brilantní paměti s Michaelou Karsten

Další akce a pobyty najdete na webu Resortu Valachy

Měření
Jak to vypadá v Resortu Valachy se můžete podívat v galerii