Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

centrum Vzletná nabídne coworking i tvůrčí kurzy

Program Vzletné je plný zajímavých akcí, jako je třeba workshop ilustrace s Ilonou Polanski nebo kurz fotografie s Valentýnou Janů. Foto: Instagram Vzletná

Na Letné se dnes otevřela Vzletná. Můžete si tu hrát jako malé děti, vyzkoušet něco, co vás vždycky lákalo, třeba digitální ilustraci, nebo si tu v klidu sednout ke svojí vlastní práci. Na učení se novým věcem nikdy není pozdě – objevte v sobě umělce!

Anna Černotová | 8. 11. 2018

Pražská Letná patří tvůrčím lidem a my jásáme! Před pár týdny jsme psali o otevření nového obchodu Tvorba s oblečením, šperky a stylovými doplňky od českých návrhářů a už dnes se otevírá o kousek dál zas trochu jiný typ kreativního prostoru.

Vzletná je nové coworkingové centrum pro práci a vzdělávání. Můžete sem chodit na celoroční lekce kreativních profesí, workshopy profíků, nebo kurzy pro děti. Zkušební provoz začíná už dnes odstartováním několika hlavních kurzů a workshopů a v příštích týdnech se můžete těšit třeba na lekce animace, digitální a analogové fotografie, nebo digitální ilustrace.

Podrobný program, ve kterém si každý najde svoje a více informací o Vzletné najdete na vzletna.cz a na Facebooku.