Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Víme, kde nakoupíte vánoční dárky nejvýhodněji. A dokonce s garancí.

V OKAY nakoupíte nejlevněji

Vánoce jsou tady i když Štědrý den má ještě chvíli čas. Přesvědčuje nás o tom zimní výzdoba, školní vánoční besídky i všichni prodejci, kteří se předhánějí v tom, kdo nejlépe osloví svého zákazníka a přiměje ho k nákupu. Na co si dát pozor? Poradíme, kde pořídíte vánoční dárky nejvýhodněji.

Promotion | 9. 12. 2019

Ani po velkolepém Black Friday, který je již tradičně největší slevovou akcí roku, nepřestávají obchody lákat nejrůznějšími výhodami. Nízké ceny přitom nejsou to jediné, co patří k dobrému obchodu. Co třeba možnost vrátit vánoční dárky?

Nebojte se nakupovat dárky
Před Vánocemi je k nezaplacení prodloužená možnost vrácení zboží. Pokud by se stalo, že se zakoupený výrobek pod stromečkem ukáže jako nevhodný nebo nadbytečný, můžete ho v OKAY až do poloviny ledna vrátit. Už tedy nemusíte mít starost, co s mobilem, který Ježíšek náhodou přinesl dvakrát – prostě jeden vrátíte.

V OKAY nakoupíte nejlevněji
Všem, pro něž je při nákupu rozhodující zejména cena, OKAY vzkazuje: „Mají to někde levněji? Rozdíl dorovnáme a ještě přihodíme!”. Když třeba najdete u blízké konkurence totožné zboží za lepší cenu, přijďte si ho koupit do OKAY. Tam ho dostanete určitě levněji.

Vánoce s Okey

Více informací o garanci nejnižší ceny najdete pod tímto odkazem.

Kouzlo prodejen a komfort e-shopu
Není nic praktičtějšího, než využít komfortu přehledného e-shopu a současně služeb odborného personálu. V klidu si vyhlédnuté zboží „osahejte“ na některé ze 140 prodejen, poraďte se s prodavačem a rovnou hned nakupte, nebo si vše ještě promyslete v pohodlí domova a pak objednejte na e-shopu. Třeba u nábytku je osobní kontakt na prodejně neocenitelný a nákup pak může proběhnout pohodlně z domácího počítače.

 

Perfektně vyškolený personál
A když už byla řeč o prodavačích – ti v OKAY fungují především jako pomocníci a partneři zákazníka při jeho rozhodování. Můžete s nimi probrat své pochybnosti, utvrdit se v dobrém rozhodnutí a zvážit společně všechna pro a proti. Správný prodavač nezapomene nabídnout aktuální výhodné akce, s nimiž bude váš nákup ještě příjemnější.

Doručení zboží do Vánoc

Více informací o probíhajících akcích najdete pod tímto odkazem.

Z prodejny rovnou domů
Baterie, nový smartphone, stolní lampu nebo třeba bezdrátový reproduktor odnesete z OKAY lehce sami, ale s objemnějším zbožím to už tak jednoduché není. Buď zvládnete přepravu ledničky, pračky, postele nebo rozměrnější skříně v kooperaci s kamarádem, nebo můžete zvolit jednodušší cestu: přímo na prodejně si domluvíte dopravu až domů. Ta prémiová dokonce zahrnuje vynesení do patra včetně instalace spotřebiče nebo nábytku přímo na místo.

Ale to zdaleka není všechno
OKAY nabízí svým zákazníkům výhodný splátkový prodej, s nímž mohou platbu za nákup rozložit do delšího časového období a nezatížit tak příliš rodinný rozpočet. Zejména u malých kuchyňských spotřebičů i velkého bílého elektra je oblíbená prodloužená záruka. Při nákupu smartphonů se zase zákazníci OKAY často využívají pojištění, které zaručuje rychlou opravu nebo výměnu poškozeného zboží.