Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Zjistili jsme: Největší předvánoční slevy mají v OKAY. A k nim i další výhody!

Zjistili jsme: Největší předvánoční slevy mají v OKAY. A k nim i další výhody!

Snad žádné svátky nejsou tolik spojeny s nákupy jako právě Vánoce. Ať už si o nákupní horečce myslíme cokoliv, není zrovna lehké neztratit se ve všech těch prodejních akcích. Jak správně vybrat? Jak nenaletět? Jak využít všech možností? Jak vlastně správně nakupovat?

Promotion | 18. 11. 2019

Když obchodník zažívá předvánoční nákupní shon již po pětadvacáté, už velmi dobře ví, po čem jeho zákazníci touží, co potřebují a co očekávají. Právě proto OKAY startuje už tradičně svou předvánoční akční nabídku velkolepým Black Friday, během něhož nabízí elektro a nábytek se slevami až 82 %.

Nebojte se nákupu nevhodných dárků

Zvláště před Vánocemi je velmi oblíbenou službou prodloužená možnost vrácení zboží. Až do poloviny ledna lze vrátit zboží bez udání důvodu – vždyť je nad slunce jasné, že jde nejspíše o nevhodný nebo nadbytečný dárek. Už se tedy nemusíte trápit obavou, že se pod stromečkem sejde více stejných dárků – prostě jeden vrátíte.

Prohlédněte si vše osobně

Využijte spojení kamenných prodejen a přehledného e-shopu. Není nic praktičtějšího, než si zboží „osahat“ přímo na některé ze 140 prodejen, využít přítomnosti odborného personálu a rovnou hned nakoupit, nebo si vše ještě promyslet a v pohodlí domova objednat vybrané zboží v e-shopu. Důležité je to zejména u nábytku, kde je osobní návštěva prodejny neocenitelným přínosem.

Zjistili jsme: Největší předvánoční slevy mají v OKAY. A k nim i další výhody!

Black Friday 2019  v OKAY se může pyšnit největšími slevami. Přesvědčte se. 

Trvejte na odbornosti prodavačů

Odbornosti personálu prodejen jsme se již dotkli. Váhající zákazníci vnímají prodavače jako partnera, s nímž mohou probrat své pochyby, utvrdit se v rozhodnutí a zvážit všechna pro a proti. Správný prodavač umí nejen poradit a doporučit, ale také upozornit na výhodné akce. Třeba na zmíněnou Black Friday, která snižuje cenovky řady výrobků na velmi příznivé částky.

Nechte si dopravit nákup domů

Zejména objemnější zboží, například nábytek, je velmi praktické si nechat dovézt až domů. Ušetříte mnoho času i peněz na zajištění vlastní dopravy. Zákazníci OKAY si na dopravu domů zvykli a často využívají i její rozšířenou verzi s vynesením až do patra, případně s instalací přímo na místo.

Zjistili jsme: Největší předvánoční slevy mají v OKAY. A k nim i další výhody!

Nákup si můžete nechat dopravit až domů.

Využijte výhodný splátkový prodej

Finančně nákladnější zboží je výhodné pořídit v rámci splátkového prodeje, čímž rozprostřete platby do delšího časového období a nezatížíte tolik rodinný rozpočet. Ve spolupráci s renomovanými finančními ústavy bývají pro zákazníky připraveny nejrůznější akce i v segmentu slev – často lze nakoupit na splátky bez navýšení.

Zajímejte se o další služby zákazníkům

Splátkový prodej není jedinou službou, se kterou se při nákupech můžete setkat. U malých kuchyňských spotřebičů nebo u velkého bílého elektra je velmi oblíbená tzv. prodloužená záruka. Při nákupu smartphonů se zase zákazníci OKAY naučili využívat pojištění, které jim zaručuje rychlou opravu nebo výměnu poškozeného zboží.

Nákup v OKAY se vždy vyplatí! Podívejte se, jaké slevy obchod zrovna nabízí.

Nákup v OKAY se vždy vyplatí! Podívejte se, jaké slevy obchod zrovna nabízí.

Výhodný nákup se nemusí omezovat pouze na využití slev. Správný obchodník se o svého zákazníka stará v celé šíři služeb. Naučte se je využívat a vaše vánoční nákupy budou opět o kousek příjemnější.