Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Přijměte naše pozvání na 9. Apetit piknik!

Časopis Apetit vás zve na piknik!

Přijďte si společně s námi užít báječný den plný lahodných chutí a gurmánských zážitků! Letos se kulinární trh a gastronomický festival časopisu Apetit koná už podeváté. Budeme se na vás těšit v sobotu 15. června opět ve vinohradském parku Grébovka. Apetit piknik jsme pro vás připravili podle osvědčeného receptu: nesmí chybět poctivě připravené, vynikající jídlo z kvalitních surovin, osvěžující pití a pořádná porce skvělé zábavy pro celou rodinu. Začínáme
v 10 hodin a vstup je pro všechny zdarma.

Promotion | 5. 06. 2019

Dobroty do ruky i košíku

Po celý den si můžete v parku pod širým nebem vychutnávat delikatesy od našich odvážných kulinářů
i oblíbených prodejců
. Určitě nezapomeňte navštívit pop-up restaurace, které pro vás chystají exkluzivní menu. Na své si na pikniku přijdou milovníci české klasiky i exotických a ostřejších chutí. Nebude chybět výběrová káva a sladké koláče, dortíky a jiné laskominy nebo letní koktejly (alko i nealko). Gurmánské zážitky pak báječně doplní i doprovodný program. Jako každý rok na vás čekají zábavné kuchařské show, zajímavé workshopy, hudba, tanec a nezapomenutelné zážitky. Více
o piknikovém programu najdete tady

Oslava 15. narozenin Apetitu a setkání se čtenáři 

Piknik je každým rokem jednou z mála příležitostí, kdy se redakce může osobně potkat se všemi čtenáři. 
A letos bude tohle setkání ještě výjimečnější, protože Apetit slaví úžasné 15. narozeniny! A dort
a přípitek na takové oslavě samozřejmě nesmějí chybět! „Přijďte za námi v 16 hodin do Apetit Lounge, kde dort společně nakrojíme, ochutnáme a připijeme si na 15 úspěšných let Apetitu,“ zve šéfredaktorka Apetitu, Lucie Kubrová.  

Objevujte spolu s námi nové hvězdy lahůdkového nebe!

Objevujte spolu s námi nové hvězdy lahůdkového nebe!

Kuchařky a předplatné Apetit

Na Apetit pikniku navštivte náš stánek Apetit shop, prohlédněte si vystavené knihy a využijte šťavnaté piknikové nabídky a doplňte svou sbírku kuchařek Apetit o nové přírůstky! Kromě našich oblíbených kuchařek pro vás ve stánku Apetit shop budeme mít se slevou také aktuální i starší vydání časopisu Apetit a nové vydání Apetitu veggie! a časopisu Venkov & styl. Na stejném místě získáte také výhodné předplatné časopisu Apetit či Venkov & styl. 

Bezkontaktní placení, kratší fronty a méně starostí

Letos poprvé všechny dobroty zaplatíte pomocí bezkontaktního čipu, který funguje za všech okolností bez nutnosti přístupu k internetu. Snadno a rychle. V areálu Grébovky najdete po celý den dostatek míst, kde si můžete čip (zálohavaný 30 Kč) kdykoli dobít hotovostí nebo platební kartou. Výše částky je jen na vás. Zůstatek, který nepromlsáte, vám vrátíme do poslední koruny. Díky QR kódu, jejž k čipu dostanete, máte navíc dokonalý přehled o všech platbách. A když čip ztratíte? V Apetit pointech ho můžete nechat okamžitě zablokovat.

Nejlepší průvodce Apetit piknikem? Díky superčerstvé aplikaci vám letos nic neunikdne! Stahujte zdarma v App Store nebo na Google Play.

Nejlepší průvodce Apetit piknikem? Díky superčerstvé aplikaci vám letos nic neunikdne! Stahujte zdarma v App Store nebo na Google Play.

Apetit piknik v mobilu

Další letošní novinkou je mobilní aplikace ‚Apetit piknik‘, která vás provede celým dnem. Najdete v ní přehlednou mapu areálu. Během chvilky snadno vyhledáte stánky jednotlivých kulinářů, prodejců
i restaurací. A co víc, díky celodennímu živému streamu vás zahrne výživnou dávkou informací
k aktuálnímu dění. Tentokrát vám neunikne žádný workshop, cooking show, soutěž ani ochutnávka!

Zábava pro děti na celý den

Nikdo nemusí zůstat doma, Apetit piknik si užijí i ti nejmenší. V dětském koutku plném hraček je čeká spousta zábavy, her a soutěží. Zkrátka nepřijdou ani jejich mlsné jazýčky. Mnozí prodejci nabídnou dobrůtky, které jsou vhodné také pro děti.

9. Apetit piknik
15. června 2019 od 10 do 20 hodin 
park Grébovka, Praha 2 

A co je nejlepší? Vstup na tuhle skvělou gastroparty je zcela zdarma. Vezměte i děti a pejsky, Apetit piknik si vychutnají úplně všichni. Těšíme se na vás!

Sledujte novinky na www.apetitpiknik.cz nebo na Facebooku a nic vám neunikne.