Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Co nabídnou Marianne Lounge v rámci Dnů Marianne? Beauty koutky, kávu zdarma a spoustu dárků

Co nabídnou Marianne Lounge v rámci Dnů Marianne? Beauty koutky, kávu zdarma a spoustu dárků

Dny Marianne se kvapem blíží a my se snažíme, aby vás nakupování s námi opravdu bavilo! Letos jsme pro vás proto připravili osm Marianne Lounges, ve kterých si kromě dárků užijete společně s námi skvělou atmosféru a speciální program. Pojďte se podívat, na co všechno se můžete těšit. A my se budeme těšit na vás!

Promotion | 5. 09. 2019

Za vaše nákupy vás na všech z osmi Marianne Lounges odměníme spoustou dárků: Stačí nasbírat a předložit pět účtenek v ČR nebo tři účtenky v SR. Dárky jsou rozděleny do dvou kategorií dle výše útraty. Můžete se těšit například na vonný náramek Bunga Bunga, sprchový gel Dermacol, barevné fixy a pastelky Kores, deštník, kosmetickou tašku, snackbox, osušku Dny Marianne, láhev na nápoje, struhadlo, formy na pečení, pekáč od Tescomy, káva Mövenpick, vůně od i-living.cz, čistící gel Oriflame, HappySocks ponožky, polštáře a koupelnové předložky z Jysku, vak na záda a kapesní zrcátko Presco a další dárečky.

Praha, Ovocný trh

Hlavní Marianne Lounge najdete v Praze na Ovocném trhu. Bude tu na vás čekat největší výdejna dárků, prodej předplatného a doprovodný program, na kterém se podílejí naši partneři. KIKA si pro vás například připravila originální fotokoutek a masážní křeslo, Dormeo své nové drinky Nutribullet, Datart zase beauty koutek, kávu zdarma a foto tiskárnu. Značka Baileys vám nabídne skvělé drinky a vaši nejmenší si určitě užijí dětský koutek Mattel. V koutku L‘Occitanne na vás čeká pleťové poradenství a masáž rukou, v Oriflamu vás nalíčí a kromě toho se můžete zajít podívat i do Marianne klubu.

Marianne Lounges vám zpříjemní nákupy.

Praha, Centrum Chodov

V Marianne Lounge v obchodním centru Chodov se můžete těšit na prodej výhodného předplatného, výdejnu dárků, a opět doprovodný program našich partnerů: pleťové poradenství a masáž rukou od L’Occitanne, beauty koutek Datart a líčení od Oriflamu.

Co vás čeká v dalších městech?

  • IGY České Budějovice – výdejna dárků, doprovodný program 
  • Olympia Olomouc – výdejna dárků, doprovodný program, prodej předplatného 
  • Forum Nová Karolina Ostrava – výdejna dárků, doprovodný program, prodej předplatného, partner lounge: Datart (beauty koutek, káva zdarma, foto tiskárna) 
  • OZC Zlaté jablko Zlín – výdejna dárků, doprovodný program, prodej předplatného 
  • Aupark Hradec Králové – výdejna dárků, doprovodný program 
  • Eurovea Bratislava – výdejna dárků, doprovodný program, partneři lounge: Kika (fotokoutek) 

Na všech místech můžete dostat tašku Dny Marianne v novém originálním designu za kupon z vaší kuponové knížky. 

Všechno o dnech Marianne najdete na webu Dnymarianne.cz