Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Blíží se  Shopping Fever – tři dny nejlepších nákupů v roce!

Shopping Fever

Právě je ten správný čas vyhnat pavouky z koutů a provětrat své domovy! Tři dny těch nejlepších nákupů v  roce, přes 220 nabídek ve více než 2700 obchodech po celém Česku a Slovensku a k tomu spousta dárků, to je Shopping Fever. Pojďte si tuhle nákupní horečku užít! 

Promotion | 4. 04. 2019

Jak na to? 

Díky velkým slevám v rámci Shopping Fever si můžete dopřát kousky, po kterých už dlouho toužíte, a nemusí to být jen nábytek, spotřebiče či bytové dekorace, ale i oblečení, kosmetika nebo knihy. Součástí  dubnových vydání časopisů Elle, Marie Claire a Joy  jsou slevové kupony, které stačí vystřihnout a předložit v  obchodě, nebo jednoduše zvolte eletronickou verzi kuponové knížky  v mobilní  aplikaci Shopping Fever. 

Letos pro vás máme i pár novinek! 

Chcete být ekologičtí?  Ve vybraných obchodech si s kuponem můžete za symbolických 29 korun koupit naši stylovou bavlněnou tašku. A ještě než Shopping Fever vypukne, přijďte ve čtvrtek 11. dubna do Galerie Myslbek na exkluzivní fashion lounge! Celý nákupní víkend si taky můžete užít doprovodný program a vyzvednout si dárky jen za 3 účtenky v Meeting Pointech v Praze v Centru Chodov a Centru Černý most a v Ostravě ve Foru Nová Karolina.  

Vybíráme ze slev: A co nejvíc zajímá nás? Značky Decoland a BoConcept nabízí slevu až 20 % na celý sortiment a dárek k tomu, v Le Patiu seženete veškerý nábytek s 22 % slevou. Velké slevy nabízí Tescoma na eshopu i v kamenných obchodech a v prodejnách Sconto Nábytek je pro vás připravena sleva 1000 Kč z každých 2500 Kč nákupu nábytku. Datart zase nabízí slevu 20 % na vybrané velké domácí spotřebiče LG + dárek – kuponovou knížku se slevami v hodnotě 2000 Kč.

Také časopis Marianne Bydlení si v rámci Shopping Fever můžete předplatit za skvělou cenu: roční předplatné (10 vydání) pořídíte se slevou 40 % za 389 Kč. Oproti ceně na stánku tak ušetříte 260 Kč! Více zde.

 Už teď tušíte, že propadnete letošním nákupům naplno? My ano! A díky vyladěné mobilní aplikaci Shopping Fever je nám jasné, že nám žádná nabídka neunikne. Přidejte se k  nám i vy, stáhněte si do telefonu nebo tabletu aplikaci Shopping Fever a společně se ve světě nákupů rozhodně neztratíme! Celou nabídku slev a více informací naleznete zde.